Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

22. den

21. března 2006 v 10:41

22. den - Agent ve vile, s Jakubem stále nikdo nemluví

Dvaadvacátý den ve vile přivítál Martina trestem. Zapomněl si totiž hned po ráno vzít port a tak musel plnit, co prima jako trest určila. Nebylo to zas tak strašný, měl předvádět třetího pejska ve vile. Rozcvičky se ujala kráva Marcy, která předcvičovala slepici Sanny, volovi Tonymu a i ostatní havěti ve vile. Aby nedošlo k mýlce, VyVolení si měli při rozcvičce vybrat zviřátko, které budou znázorňovat. Rozhodně by mě ani nenapadlo třeba Marcy nazývat krávou ;o).
Poté, co si protáhli těla VyVolení, přišla řada i na pejsky. Do parády si je vzala Karol. Chudák si snad opravdu myslela, že Britney s Miou něčemu naučí, ale poslouchal ji pouze Martin, který tím plnil trest (chovat se jako pes a plnit příkazy, které jsou psům dávány). Za odměnu se pak mohli všichni napapat, Mia s Britney dostaly granulky, Martin vedle nich misku s piškoty :o).
Odpoledne se role obrátily a do role trpitelů se dostali naopak všichni, kromě Martina. Porušili totiž základní pravidlo vily - komunikovali s nějakým individuem, které se k vile dostalo, přes zeď vily. I když se nic nedozvěděli, trest na sebe stejně nenechal dlouho čekat. Všichni museli klečet na okraji bazénu a kát se ze z toho, co udělali. Z toho měl Martin (jediný, který s tajemným člověkem přes zeď nekomunikoval) evidentní radost a VyVolené ustavičně popichoval a smál se jim. Není proto divu, že hned jak VyVoleným trest produkce ukončila, skončil Martin v bazénu. Sice se mu vůbec nechtělo, prosil a prosil, ale nic platno, do bazénu ho stejně hodili.
Po obědě, který připravila Marcy (koprovku), se stal hlavním tématem opět Kuba. Řešilo se, jak ho dostat z vily, na nic kloudnýho se ale nepřišlo. Infantilní nápad Martina, ať dá každý palec někomu jinému a Kuba ať rozhodne, nechám raději bez komentáře… To ještě chudáci netušili, že jim večer přibyde nový spolubydlící - agent provokatér. Pavel dostal nový tajný úkol - vyznat Mařeně lásku. Vyděšená Marie nevěděla, co si o tom má myslet, byla z toho trošičku mimo :o).
Večer přišel již mnohokrát zmiňovaný agent provokatér - Tomáš. Nejvíc nadšení z projevoval Martin, Tom se mu evidentně líbil. Ale nebyl sám. Po našem tajném agentovi tvrdě vyjela i Marcy a možná i Pity… Tomáš ale moc zájmu o macatou bejby nejevil o Martina či Pityho už vůbec ne. Ale kdoví. Třeba se časem otrká a Marcy se konečně dočká nějakého pořádného chlapa.
Volba nového bosse tento týden proběhla v trochu jiném stylu. VyVolení měli popsat svou osobnost a na základě toho měl Tomáš rozhodnout, komu bossovství přidělí. Nakonec to vyhrál Pavel - hlavně díky tomu, že slíbil žebrání alkoholu. Večer se pak změnil v seznamovací večírek, Tomovo pozornost se snažili všichni strhnout na sebe. Nikdo si ani nevšiml, že se Martin vytratil. Byl z toho, že si ho nikdo nevšímá poněkud vykolejený a potřeboval si o tom popřemejšlet v klidu a osamotě venku…
Ve stále větší míře se ve vile začíná projevovat ponorka, jen dnes jste si mohli všimnout Karin či Martina - ponorka na nich byla znát. Počítám, že postupem času to bude už jen horší, protože jak řekl Martin - ty kecy jsou pořád ty samý dokola, pořád znova, znova a znova… :o)
Autor: JAvor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama