Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

26. Den - Agent Tomáš v ráži, nenávidí ho celá vila

25. března 2006 v 12:09
Prošvihli jste dnešní Rekapitulaci? Nevadí - máme ji pro vás (opět) pěkně popsanou. V hlavní roli byl dnes - ostatně jako už několik předchozích dní - agent Tomáš. To co VyVoleným ve vile provádí se dá jen těžko přejít a osobně některé VyVolené obdivuji, že mu jetšě nedali po čuni… Nejblíž k tomu měl asi Martin, který na Toma vyklopil misku s jogurtem. Ale abychom nezůstali jen u Toma. VyVolení včera zažili den bez cigaret, Duel i večerní pomstu na Tomovi a Jakubovi. To vše zakončeno NEUVĚŘITELNÝM bordelem, který v kuchyni vytvořili Pavel s Tomášem.Ráno byl jako první na nohou Pluto. Nelenil a pustil do vily Britney s Miou. Ty byly štěstím bez sebe, že si pro ně ven konečně někdo přišel :o). Martin byl dnešním prvním potrestaným. Za to, že neměl port, mu byl udělen trest - připravit pro všechny nějaké dobré papání k snídani. Sice brblal, ale nakonec něco uklohnil a VyVoleným to zdá se chutnalo. Agent Tomáš do toho také pral hned od rána. Nejdřív nazval VyVolené bandou dementů, potom šil do Martina a Sanny dodělal hláškou: "Tak co Godzilla, v pohodě?" :o). Vlastně celé dopoledne se neslo ve znamení provokací ze strany Tomáše. Jedinou výjimkou, která narušila rejpání Tomáše, byli Dana s Petrem, kteří se trochu škorpili, ale proti hláškam Toma to byl jen slabý čajíček…
V další části Rekapitulace VyVolení pomlouvali Tomáše, měli a stále ho mají plné zuby. Někteří si sice myslí, že má úkol být na ně hnusnej, přesto to ale podle nich hodně přehání. Další Tomovu nástrahu, kterou dostal od produkce - těhotenský test (pozitivní) - našla jako první Marcy. Na poradu si pozvala nejprve Danču, ta se hned začala hájit, že její to rozhodně není. Jako další si Marcela zavolala Karin a když i ta vyloučila, že by patřil jí, svolala se vilová rada. Pochopitelně se k vlastnictví testu nikdo nehlásil a tak se Pavel pasoval do role hlavního vyšetřovatele (konečně jako strážník MP by k tomu alespoň částečné vlohy mít měl :o). Jeho dedukce byly opravdu zajímavé, nicméně k žádnému závěru nedošel.
Atmosféru ve vile ještě více zahušťovala produkce, která VyVoleným opět nedodala žádná cigára. Nakonec Pavlovi milostivě jednu krabičku dali, byla ale hned pryč. Odpoledne měli VyVolení seanci na téma nevěra. Od Martina jsme se dozvěděli, že nevěru chápe a neodsuzuje ji v případě, že se na tom domluví oba partneři. Sanny s jeho názorem souhlasila, nevěru dále tolerují i Pluto a Marie. Naopak Karol, Marcy, Petr a Danča byli ostře proti.
Večer se hlavním tématem stal nadcházející Duel, vlastně v té chvíli to byla spíš Výzva, protože VyVolení stále nevěděli, koho si Sanny s sebou v sobotu vezme. Tony na zahradě s Jakubem a Tomášem rozvíjel své teorie kdo to asi tak bude, jak to všechno dopadlo už víme. Sanny s sebou do Duelu stáhla Danču. Její reakci si můžete prohlédnout ve videu jinde na našich stránkách.
Skoro nikdo z VyVolených Danču do Duelu netipoval. Po výzvě se k Daně nejvíc měl Tony, který ji povzbuzoval a přesvědčoval, že chce zpět právě ji. Prý musí něco vymyslet, aby se vrátila právě ona… Opět mě dnes dostal Petr, obvinil Sanny, že to všechno hrála a pošpinila je v přímém přenosu (měl tím na mysli, že Sanny řekla, že jsou jako štěňata - co udělá jeden, musí i druhý). Poslední dobou mi připadá, že má mozek malého dítěte. Jakmile si někdo dovolí říct něco proti němu nebo Daně, kope kolem sebe jako vzteklý mimino a jeho argumentace je více než slabá. Dana mu v tom samozřejmě vždy přizvukuje. Co si o nich myslíte vy?
V noci VyVolení dostali konečně své deky. Museli si je ale zasloužit, proto vymysleli na Tomáše a Jakuba menší lest. Nakukali jim, že musí předvést kulturistickou show - nazí do půl těla. Samozřejmě to byla jen léčka - jejím hlavním cílem bylo donutit Toma a Kubu sundat porty a pak je oba zaneřádili k nepoznání. Vylili a vysypali na ně snad všechno, co ve vile našli. Tato estráda produkci stačila k tomu, aby deky vrátila.
Rekapitulaci zakončilo duo Tomáš a Pavel, kteří v kuchyni ztropili neuvěřitelný bordel, až se mi z toho dělalo špatně :o). Ostatní VyVolení už dávno spali a tak si na jejich reakci budeme muset počkat do zítřejší Rekapitulace :o).
Autor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama