Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Aktualita: Dva VyVolení vyletěli z Vily!

30. března 2006 v 5:55
krááááása!
20:36 | 29.3.2006
Dnes z Vily vyletěli dva VyVolení - a ani k tomu nepotřebovali Duel! Vilu opustili Jakub s Karolínou, ale ani přes vstupní dveře, ani přes Zásobovačku. Vzali to z trávníku na zahradě přímo vzhůru.
Jako odměnu za vyhranou soutěž totiž získali výlet za zdi Vily. Nebo spíš nad zdi Vily. Začalo to tím, že byli VyVolení nahnáni do ložnice, kde museli počkat, dokud jeřáb nedopraví klec na zahradu. Pak směli oba výletníci nastoupit, dostali na cestu hamburger a hranolky, videokameru, aby vše natočili, pak už jen přivázat lanem ke kleci, aby nespadli a hurá vzhůru. Karolína sice půlku výletu provzdychala, protože se výšek bojí, slibovala i zvracení, ale sliby chyby, nic nebylo.
'
Jakub si nahoře užíval, po návratu ale své zklamání neskrýval. "Moc luxusní výlet to teda nebyl." Ale měli radost i z náhodných kolemjdoucích fanoušků, kteří se nečekaně setkali tváří tvář se svými oblíbenými VyVolenými, byť je dělilo převýšení několik desítek metrů. "Vidím autobazar! Vidím Libeňský most! Vidím tramvaj! Je to jednička!" volal nadšeně Jakub. "Vidím pána s cigaretou. Dáte nám čouda?" halekala zase Karolína.
Po několika minutách byl ale zase čas na návrat. Karolína s Jakubem si s povolením štábu naposledy zakomunikovali s fanynkami, které pozdravovaly Tonyho a Marušku, zamávali lidem ze štábu a pak už klícka přistála na zahradě a bylo po výletu. Ale třeba je ještě nějaký čeká...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama