Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Alice Bendová: Boty chci mít seřazené podle barev

23. března 2006 v 13:38
Dohodnout si návštěvu u herečky a modelky Alice Bendové, to nebylo vůbec jednoduché. Jak sama přiznává, je prý doslova v jednom kole. Natáčení prý střídá natáčení Kromě toho, že hraje svůdnou dračici Simonu v Rodinných poutech, můžeme ji vidět například i v roli sexy plavčice v nekonečném seriálu Bazén.
Když se nám ji ale přece jen podařilo doma zastihnout, ukázala nám jak bydlí, a prozradila i plány na radikální přestavbu jejich rodinného sídla.

Po čtyřech letech to chce změnu

Alice Bendová žije se svým manželem Václavem v rodinném domě v pražských Hodkovičkách. Je třeba podotknout, že dům se nachází v kouzelném prostředí zeleně, a člověk má pocit, jakoby tato vilová čtvrť už ani nepatřila k rušnému velkoměstu.
"Je tady klid, čistý vzduch, zkrátka pohoda. Přitom v centru jsem za pár minut," pochvaluje si Alice. "Zatím tu žijeme jen my dva, zatím..." poznamenala herečka tajemně. Je o ní totiž známo, že miluje děti. Obzvlášť pak svého malého synovce.
Sama plánuje potomky dva. S manželem prý už mají dokonce vymyšlená jména pro holčičky i kluky. I když se nám svěřila, že na ratolestech zatím nepracují, kdo ví? Po čtyřech letech chystají totiž radikální přestavbu všech prostor v domě. Což klidně může být i předzvěstí přírůstku do rodiny.

Co musí mít? Lednici na víno a obří botník

Kuchyni zdobí zatím dřevěná vinotéka. Alice si chce ale pořídit lednici jen na víno - Zdroj: Jiřina Rybářová
"Tak tady máme kuchyň. Ráda vařím, teď zrovna jsem dodělala zapečené brambory se sýrem a petržílkou. Chceme to tu všude předělávat, takže řemeslníků si opravdu užijeme. Už jsem to jednou zažila, ale chce to změnu podle našich představ," říká herečka.
Jako absolventka průmyslovky, oboru nábytkářství, si prý návrhy bude vytvářet sama. S manželem jsou labužníci přes víno, takže si oba přejí speciální lednici pouze na víno. "I červené potřebuje svoji správnou teplotu, ta pokojová není to pravé, takže se těším, až si lednici na víno pořídíme," říká Alice.
Vylepšení čeká i koupelnu a pokoje v patře. "Mým snem je obří botník. Já totiž ulítívám na botech. V této chvíli jich mám dobrých pětašedesát párů. Zatím jsou v krabicích.
Ale rozhodně si chci v ložnici pořídit botník, kde budou botičky seřazené jedna vedle druhé a pěkně podle barev," prozradila herečka.

Grilování venku i v zimě? Proč ne

Alice miluje sluníčko a nevadí jí ani tropické teploty. Proto si často užívá venkovního posezení, které je na terase těsně před vchodem do domu.
Je vybaveno originálním grilem, a aby si prý grilovaných dobrůtek mohli užívat i v chladnějších dnech, chystají si přístřešek vybavit dvěma výkonnými zářiči. "Klidně budeme moci grilovat i v zimě," poznamenala herečka.
Ale zatím je nádherné léto, a tak se věnuje květinové výzdobě před domem. Té dominují pěkně urostlé květy durmanu, kterému se lidově říká andělské zvony. Durman je sice prudce jedovatý, ale o to krásnější květy má.
Andělské zvony v plném květu - Zdroj: Jiřina Rybářová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama