Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Anife a Jakub Vyskočil: Proč se tak nenávidí?

28. března 2006 v 20:03
Anife Vyskočilová pomluvami svého nevlastního syna trpí, tvrdí, že je Jakub zhrzený, protože mu nedala
Anife Vyskočilová pomluvami svého nevlastního syna trpí, tvrdí, že je Jakub zhrzený, protože mu nedala
Jakub Vyskočil nesnáší svoji macechu Anife Vyskočilová pomluvami svého nevlastního syna trpí, tvrdí, že je Jakub zhrzený, protože mu nedala
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>

Anife Vyskočilová a syn jejího manžela Ivana Vyskočila Jakub spolu válčí na život a na smrt.

Anife Vyskočilová Jakuba nemůže vystát. Tvrdí, že jí chce zničit život. "Kdysi mě balil, ale já si začala s jeho tátou - Ivanem. Je zhrzený a od té doby se mi mstí," řekla SuperSpy Anife.
Dokonce tvrdí, že jí Jakub Vyskočil dělá neustále naschvály. "Terorizuje mě, cokoli o mně ví, třikrát otočí a pak mě pomlouvá," říká Anife.
"Naposledy dal do jednoho deníku moje nahaté fotky. Nikdy bych se do žádného erotického časopisu vyfotit nenechala. Byly to fotky, které jsem nafotila pro manžela k jeho narozeninám. Doma nám zmizely tři negativy. Vím, že je ukradl on a zneužil je. A to, že mám milence na horách, je podle mě taky od něj. Věděl, že jsem tam s kamarádem, můj manžel o tom také věděl. To on určitě pustil do novin, že to je můj milenec," vysvětluje herečka.
Že si nevymýšlí, potvrzuje i expřítelkyně Vyskočila, Miss Kateřina Stočesová. "To by na něj sedělo. Mně dělal taky hrozný věci," říká Kateřina. (gw)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiana Kiana | Web | 19. července 2017 v 18:13 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone5C. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobností WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama