Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Asterka

24. března 2006 v 10:36
Jitka AsterováJitka AsterováJitka AsterováJitka Asterová
Jitka je narozena ve znamení Střelce a její životní krédo stále není definitivní. Proč také? "Můj největší úspěch ještě přijde," říká usměvavá Jitka. Její zálibou jsou brusle (tedy spíš bruslaři), oblíbenou knihou je Stařec a moře, z filmů ji nejvíc zaujal Seznamte se, Joe Black, a z lidských vlastností si nejvíce váží smyslu pro humor. "Poprvé jsem se na Frekvenci 1 objevila jako host v pořadu Lucie Výborné," vzpomíná. Nechme ale Asterku, aby se vám představila sama:
"Mám nos jak Švejk, kratší nohy než Adriana Sklenaříková, menší oči než E. T. a vlasy jako koudel. Ale když dobře fouknu do pudru, tak se to dá i fotit (z dálky). K mým dosavadním největším úspěchům patří 3. místo v soutěži "Miss pobřeží 1979" ve Varně. Kamarádi mi říkají Bobule, brácha mi říká Bobku. Jednou jsem doma našla mrtvého instalatéra pod myčkou. Co o mě nikdo neví: Že jsem měla zelené vlasy a dostala tím pádem nabídku od punkové skupiny Plexis. Také jsem dostala nabídku od Jiřího Suchého hrát mrtvou zpěvačku. Nikdo neví, že Fred Astair nebyl můj strýc, že mám tři krásné sestřenice, že mě v osmnácti příšerně zmlátili na diskotéce, v pionýru (kam jsem musela) jsem jako jediná neudělala bobříka odvahy a za svou zálibu v hezkých věcech jsem si vysloužila nálepku "povrchní". Jen málokdo ví, že mám řidičák z protekce a žiju nenormálním rodinným životem."
"Nenávidím: hromadné zájezdy, lidi bez názoru, módní makrobiotiky, ranní zrnění televize, přeplněné popelníky, hysterii kolem "in" a "out", rozlitý kafe, když zapomenu, kde mám zaparkované auto, větu "vypadáš báječně", studené dlaždičky v koupelně, zvěř na noční vozovce a policejní doprovod k bankomatu."
"Miluju: být zamilovaná, koš plný hub, když dokážu říct NE!, vůni vanilky, Kim Basinger, koketovat v nepravou chvíli, vůni trávy, husí játra, mandarinkový likér, své vrásky (vždyť jsou jen ze smíchu), směs soli s bylinkami "Salamoia Bolonese", upřímný lidi, co se nebojí otevřít, padající sníh a bramborovou kaši, řezy ze sleďů ve smetanovojogurtové omáčce, lidi se kterýma můžu mlčet, nic si nevyčítat, rodiče Naďu a Viléma, drahé parfémy a podzim v Paříži ..."
Tak taková je Asterka doopravdy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama