Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Bookmakeři věří Světlaně. A co vy?

29. března 2006 v 7:42
Světlana
23:20 | 28.3.2006
Na vítěze Dovolby do Vily v reality show Prima TV "VyVolení 2", která se uskuteční v neděli 2. dubna 2006, si nově od dnešního dne mohou sázející vsadit u největší tuzemské loterní společnosti SAZKA, a.s. Sázky se podávají ve hře Sázka na vítěze a jejich příjem bude uzavřen v sobotu 1. dubna 2006 v 19: 00 hod.
Bookmakeři SAZKY zatím nejvíce věří ve vítězství Světlany, které stanovili nejnižší kurz 1,40. Za ní následuje s kurzem 2,30 Mirek. Naopak nejvyšší kurz - 3,50 - přisoudili Kykolkovi.
Akciová společnost SAZKA přijímá sázky i na další výsledky událostí v této oblíbené reality show. Ve hře Sázka na vítěze si lze vsadit na celkového vítěze VyVolených 2. Kurzoví specialisté SAZKY zatím nejvíce favorizují Martina, na jehož vítězství je stanoven aktuální kurz 3,5. Za ním následují Tony a Sanny s aktuálními kurzy 4,0 resp. 5,0. Naopak nejvyšší kurz- 20,0 - je vypsán na celkové vítězství Marie. SAZKA, a.s., rovněž vypsala sázku na to, zda se celkovým vítězem této reality show stane muž nebo žena. Šance zatím vidí kurzoví specialisté vyrovnaně, neboť pro obě pohlaví stanovili aktuální kurz 1, 8.
Ve hře Sazka výběr lze uzavírat sázky na osoby, které se stanou předmětem Zúčtovaní nebo poraženými jednotlivých Duelů. V průběhu dnešního dne, tj. úterý 28. března 2006, si tak sázející mohou vsadit na výsledky Zúčtování. V této sázce bookmakeři favorizují s kurzy 2,5 Jakuba a Pluta jako osoby, které obdrží nejvíce palců. Druhý pól zaujali Martin a Karolína, jimž byl přisouzen kurz 22,0 resp. 20,0. Ve středu 29. března a ve čtvrtek 30. března 2006 si bude možné vsadit na to, kdo vypadne z Duelu.
Aktuální hodnoty kurzů jsou dostupné na www.sazka.cz (Kurzové sázky/Sázka na vítěze/Aktuální program a výsledky nebo Kurzové sázky/Sazka výběr/Aktuální program a výsledky).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama