Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Brožová a Kovarčík: Poprvé spolu na veřejnosti

31. března 2006 v 13:02
Podnikatel Peter Kovarčík házel očka po své exmilence
Podnikatel Peter Kovarčík házel očka po své exmilence
Pátek 31.3. 2006, 12:00

Není to tak dlouho, co Kateřina Brožová (38) a Peter Kovarčík (50) mezi sebou vedli ostrou mediální válku. Ale jak se zdá, vše je odpuštěno a zapomenuto.

Včera se totiž společně objevili v nově zrekonstruovaném Hudebním divadle Karlín. Sice celou dobu dělali, že se vlastně neznají, ale jejich kradmé pohledy a jako náhodná setkání, nikomu neušly.
"Milenci nejsme a nepřátelé taky už ne," mlžil zámožný podnikatel Peter, který se minulý týden vrátil z Miami, kde má letní sídlo. "Potřeboval jsem si tady od toho blázince odpočinout a vyčistit si hlavu," svěřil se nám do bronzova opálený Kovarčík, který v Americe strávil měsíc a půl.

Hádka

Dovolenou by zřejmě potřebovala i Kateřina, protože její nasupený výraz svědčil o tom, že není moc v pohodě. Taky se v jednu chvíli neovládla a přítomným fotografům ztropila hysterickou scénu.
"Celá situace mezi mnou a Peterem je strašně složitá. Jsem už ze všeho tak unavená, což se podepsalo i na mém zdraví," stěžovala si herečka. Zpovzdálí vše pozoroval Peter, který si s úsměvem na rtu pokuřoval drahý doutník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama