Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Brožová a Kovarčík: Vše odpuštěno!

27. března 2006 v 19:22
Kateřina Brožová a Peter Kovarčík jsou zase idylickým párem
Kateřina Brožová a Peter Kovarčík jsou zase idylickým párem

Ještě před několika týdny se Kateřina Brožová (38) a Peter Kovarčík (50) nenáviděli na život a na smrt, a teď už prý zase vrkají jako dvě hrdličky.

Navzájem se pomlouvali v mediích a používali výrazy, které by jim mohl závidět leckterý dlaždič. Kovarčík vytahoval výpisy z účtu, kde dokazoval, jak dal Kateřině Brožové 11 milionů, vytahovali kruté esemesky, kdy Kateřina přála Kovarčíkovu synovi smrt a dceři potrat. Teď je ale všem hádkám konec!

Žaloby

Kateřina je teď podle informací SuperSpy zpátky v Kovarčíkově náruči. Žaloby, které na sebe vzájemně podali, stáhli a Kovarčík se nastěhoval zpátky do domu (celý ho financoval), ve kterém Kateřina bydlí s dcerou.
"Všechny žaloby jsme stáhli. Myslím, že jsme se tenkrát oba nechali zbytečně unést. K usmíření nás přiměl společný kamarád, režisér Jirka Adamec. Moc mu za to děkujeme. Jsme přátelé, ale jestli vás zajímá, zda spolu spíme, tak nikoli!" tvrdí Kovarčík.

Kartáček

Jejich přátelé ale mluví o něčem jiném. Kateřina přijela Petera minulou sobotu vyzvednout na letiště. Kovarčík se vrátil po měsíci a půl z Miami kvůli udílení cen Thálie, které spolupořádá.
Okamžitě se políbili a v objetí pospíchali do Brožové přistaveného vozu a odjeli domů k herečce.
"Petera úplně překvapilo, že jeho osobní věci, které po rozchodu u Kateřiny zůstaly, byly vyndané na stejném místě, jako když spolu žili. Kateřina byla jak proměněná," řekl SuperSpy jejich společný kamarád.
Gábina Wolfová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama