Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Co je smyslem života Tomáše Krejčíře?

23. března 2006 v 13:40
Tomáš Krejčíř, ten se činí! Pět let televizního moderování, pak role Adama v nekonečných Rodinných poutech, a teď si ho hlavně jeho fanynky mohou užít i jako sexy horolezce Romana, v nejsledovanějším seriálu Ordinace v růžové zahradě.
A to není všechno! Při tom všem frmolu sympatický herec vychovává tři krásné ratolesti a stihnul i zrekonstruovat dům.

Do paneláku by se nevešli

V paneláku by to asi pro tak početnou rodinu nebylo to pravé. Proto se Tomáš Krejčíř pustil do renovace domu. A moc se mu to povedlo.
Prostorná kuchyň, jídelna s obřím stolem a dokonale jsou propracované i půdní prostory. Ty jsou jako stvořené třeba pro útulnou ložnici a opravdu nadrozměrný dětský pokoj.
"Smyslem života jsou pro mě děti. Jsem zkrátka rodinný typ," zhodnotil se Tomáš. Proto pro svoji rodinu vybudoval i příjemné zázemí. Přesně v duchu pověstné věty "můj dům, můj hrad"...
Knihovna - Zdroj: Jiřina Rybářová
Dům je laděný do selského stylu. Všude převládá dřevo, z něhož je většina nábytku i podlahy.

Děti mají doma opravdový ráj

Pokud se chystáte zařizovat dětský pokoj, u Krejčířů se můžete inspirovat. Nábytek sežadili podél stěn a tím ušetřili celý prostor uprostřed pokoje. V pohodě se tam dá i řádit na zavěšené houpačce. A často neodolá ani sám pán domu.
Dětskému království pak sluší dřevěný nábytek, stěny v kombinaci dvou veselých barev a o ostatní výzdobu se postarají hračky.
A když si chtějí ratolesti hrát venku, to také není žádný problém. Tatínek totiž zahradu vybavil všelijakými hracími prvky.
"Já mám nejraději, když je rodina pospolu, když třeba sedíme u stolu a dopřáváme si nějakou dobrotu," přiznal Tomáš. Kromě toho, že je vášnivý sportovec, rád se motá i kolem plotny.
A když jsme viděli, jaká kamna si pořídil, tak jsme se jeho vášni ani nedivili. "Rád peču i vařím. A v téhle troubě jsou buchty nebo svatomartinská husa naprostá delikatesa. Nedá se to s plynovou nebo elektrickou troubou vůbec srovnat," pochvaloval si Tomáš výhody kachlových kamen.
Kdo by si nepřál mít takového prostoru ve svém pokoji. A originální houpačku k tomu! - Zdroj: Jiřina Rybářová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama