Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Dana: Na Sanny mám vztek!

27. března 2006 v 7:42
Ze sobotního Duelu odešla jako poražená Dana. V neděli zavítala k nám do redakce, kde si vyzkoušela komentování na online zpravodajství a při té příležitosti jsme ji trochu vyzpovídali:
Dana: Na Sanny mám vztek!
Jaké byly tvé pocity bezprostředně po té, co se na obrazovce objevily výsledky Duelu?
Myslela jsem si, že to bude horší. Musela jsem se usmát se na tátu a tak, samozřejmě byl velký smutek, který je v téhle chvíli už trošku pryč a vystřídal ho strašný vztek na Sanny.
Čím to podle tebe bylo, že tě Sanny porazila?
Určitě to byla hra na city, ale je to i moje chyba, asi jsem taky měla říct nějaký svůj příběh. Je to záležitost diváků, koho vracejí do hry, ale jestli budou vracet typy jako je Sanny, tak to bude konec tohoto pořadu. Protože Sanny možná vzbuzuje emoce, ale nedělá žádnou zábavu.
Co říkáš na výsledek Duelu?
Jsem ráda, že ten rozdíl nebyl tak velký, bála jsem se, že mne Sanny rozdrtí víc. Moc jsem si nevěřila, takže i když jsem vypadla, tak mne potěšilo, že to nebylo o tolik...
Zklamalo tě něco?
To, že jsem se nakonec nesměla rozloučit se všemi. Já jsem tam sice nastupovala s Péťou, ale bydlela jsem tam se všema, takže mi přišlo hloupé, že se nemůžu loučit i s ostatními.
Myslíš si, že za 14 dní, až Sanny skončí imunita, ji ostatní pošlou ven?
Těžko říct, spíš ne. Možná že můj Péťa do ní bude šťourat. Ale to je taková ta momentální zlost, když někdo něco provede nebo má nějaký ošklivý úkol, tak jsou na něj všichni naštvaní, takže se asi najde někdo jiný, kterého budou ostatní nesnášet. Jakub už taky není aktuální téma, zastínil ho Pluto, Tomáš...
Co na tyhle konfliktní lidi říkáš?
Tak zrovna oni jdou tak nějak mimo mě. Nevím, čím to je, ale nějak mi vůbec nevadili.
Jaký je tvůj tip, kdo bude Zúčtovaný?
Kuba nebo Pavel. Kdybych tam byla já a Sanny měla tu imunitu, asi bych dala palec Pavlovi.
A tip na celkového vítěze?
#foto2Nemám tip. Ale do nejužší čtyřky se podle mne dostane Karol, Pity, Martin, Tony. Byla bych ráda, kdyby tam byl i můj Peťa, ale vlastně bych byla radši, kdybych ho už měla tady venku.
Myslíš, že už se rozjede, jak jsi mu řekla?
Já nevím, ono to nejde takhle nasilu, ono by to pak bylo trochu trapné... Asi bude pořád stejný. Byla bych ráda, kdyby to udělal, je to show, ale fakt nevím.
Co ti bude z Vily nejvíc scházet?
Celý ten program. Všechno, na co jsme nadávali, rozcvičky, budíčky, kolo trestů, pošta... to mi bude hodně chybět. Já jsem tam 80 procent času prořehtala, sice to byl tak trochu bláznovský smích, ale vážně se mi tam líbilo.
A jak rychle se dá zvyknout na život bez kamer?
No taky jsem ještě dneska koukala na záchodě do rohu, jestli tam není kamera a pořád jsem měla pocit, že i když tam nebyla, že mne přeci jen nějak je vidět... Ale to se za pár dní spraví...
Díky za rozhovor.
-sclx-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama