Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Daniela Šinkorová a její lásky

22. března 2006 v 18:51
Daniela Šinkorová
Daniela Šinkorová
Martin Hrdinka Zdeněk Barták Roman Vojtek Daniela Šinkorová
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>
Čtvrtek 16.3. 2006, 08:00

Daniela Šinkorová (32) má dvě Ceny Thálie a před pár dny do její sbírky cen přibylo i zrcadlo TýTý.

"Nikdy nechtěj dostat roli přes postel. Jsi pěkná, talentovaná, zpíváš, tancuješ, hraješ. Nepotřebuješ žádné pochybné známosti s režiséry a producenty. Když budeš tvrdě pracovat, výsledky se dostaví. Dbej na svoji pověst, stačí, když jednou pochybíš, a v šoubyznysu se všechno rozkřikne." S takovými slovy vyprovodila rodačku ze slovenské Nitry Danielu Šinkorovou do Prahy její starostlivá matka Anna.

Kariéra

Danka však jejích slov moc nedbala. V Praze si začala románek se ženatým hudebním producentem a moderátorem Martinem Hrdinkou. Pomohl jí k roli dívky Rizzo v muzikálu Pomáda a vydal její první desku To je štěstí. Obsazoval ji snad do všech akcí, které moderoval nebo produkoval. Vztah ale několik let drželi v tajnosti, protože Hrdinka byl ženatý. Teprve nedávno se o jejich mileneckém poměru začalo mluvit na veřejnosti.
Druhým mužem, který Daniele ke slávě opravdu pomohl, je hudební skladatel a jeden z manažerů Ivety Bartošové Zdeněk Barták. Danka sice tvrdí, že byli jen přátelé, ale jejich kolegové mluví o tom, že byli opravdu něco víc. Barták Šinkorovou obsadil do muzikálu Kristián. Za roli Zuzany v tomto představení získala v roce 2002 svou první prestižní Cenu Thálie. Zajímavé je, že v porotě Thálie zrovna tehdy zasedal Barták, který ji prý velmi prosazoval. Favoritkou v témže roce byla Monika Absolonová za roli Kleopatry, ale kvůli Dance ostrouhala.

Sebevražda

Danky první velkou láskou byl během studií na Janáčkově akademii múzických umění v Brně zpěvák Roman Vojtek. Ale po čtyřech letech vztah ukončil kvůli jiné ženě. Což Šinkorová velmi těžce nesla a dokonce prý uvažovala o sebevraždě! "Jezdila za ním do Brna třikrát týdně. Byla v tak špatném psychickém stavu, že jsem se o ni bála. Teď je v naprosté pohodě. Má přítele Martina v Praze, ale stále tvrdí, že se nikdy nevdá," dodává maminka Anna.
I když Dance v začátcích muži hodně pomohli, tak velká část její raketové kariéry je na ní.
"Za těch pět let, co je Danka v Čechách, na sobě hodně zapracovala. Výrazně zhubla, chodí na různé kurzy herectví a stále se zdokonaluje," říká její kolegyně. O čemž svědčí i role v seriálech Nemocnice na kraji města 2 a Ordinace v růžové zahradě. Její popularita stále roste. (red)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama