Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Ester Janečková - Pošta pro tebe

23. března 2006 v 9:02
herečka a moderátorka (* 15. 12. 1972)
Klikněte pro větší obrázekKlikněte pro větší obrázekKlikněte pro větší obrázekKlikněte pro větší obrázek
V roce 1991 odmaturovala na střední zdravotnické škole a stala se diplomovanou sestrou. V souvislosti se svým středoškolským studiem se objevila jako jedna z hlavních protagonistek ve sběrném dokumentu Heleny Třeštíkové "Sestřičky". Následoval její půlroční pobyt v Anglii (jako au-pair) a poté externí spolupráce s pořadem Mikrofórum ČRo.
V roce 1992 byla přijata na Divadelní fakultu AMU, kterou ukončila v roce 1999. Během studií hostovala v divadle Na Zábradlí a v manželství s chirurgem Zdeňkem Janečkem porodila syny Krištofa (1996) a Cyrila (1999).
Po vysoké škole se stala stálou členkou souboru Divadla Miriam, kterou je dosud. Čtyři roky se zabývala úpravami dialogů českého znění televizních seriálů a filmů, v období 2003-2005 moderovala kulturní magazín ČRo "Spektrum".
Její televizní angažmá začalo vítězstvím v konkurzu na moderování pořadu ČT "Politikon" v roce 2004, ve stejném tvůrčím týmu pak působila autorsky a jako spolumoderátorka v pořadu "Za zdí".
Na jaře roku 2005 přijala nabídku moderovat pořad ČT "Sama doma" a v létě téhož roku zde převzala moderování pořadu "Pošta pro Tebe".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anna štefková anna štefková | 20. dubna 2006 v 12:06 | Reagovat

chtěla bychom najít mojí sestru bohužel nic o ni nevím jenom že je někde u Jihlavy.To asi nepude co?

2 tany tany | 20. dubna 2006 v 12:20 | Reagovat

ahojky Aničko, já si myslím, že to půjde, jestli znáš její jméno , tak oni Ti ji vyhledají, trochu jsem koukala na jejich stránky a stačí jméno a zhruba kde bydlí, neboj  a napiš jestli jsi se odvážila a napsala jsi jim, moc mě to zajímá, budu ráda, když mi napíšeš, jak a kdy to budou vysílat. Měj se hezky a přeji Ti v tomto hodně štěstí, já sama mám nevlastní dva sourozence, které jsem nikdy neviděla...ahojky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama