Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Hanka a Kykolka: Kykolku tam dostaneme!

27. března 2006 v 18:32
Kykolky i jeho tety Hanky je hned všude plno. Smích a dobrou náladu rozdávají po kýblech. I oni nám před nedělní Dovolbou řekli pár slov pro naše čtenáře.
Hanka a Kykolka: Kykolku tam dostaneme!
Prozradíte nám něco o sobě?
Hanka: Vdaná stále s jedním mužem, tři dcery, tři vnoučata.
Jak se na vaši účast ve VyVolených tváří?
Hanka: Děti i vnoučata fandí, to je super, to nemá chybu. Všichni moji známí, blízcí mne podporují. A na ostatních mi nesejde. :-)
Těšíte se do Vily?
Hanka: Těším se moc, moc. Kdybych byla mladší, šla bych tam hned na celou dobu. Ztráta soukromí mi nevadí, když se mi to všechno navalí do chaloupky, tak je to to samé, taky mraky lidí. Jsem zvyklá na lidi, celý život dělám s lidmi, miluju lidi, takže mi tak nevadí, do čeho jdu. Nevím, jestli se před těmi kamerami budu chovat jinak, ale možná ani nebudu vnímat, že tam jsou. To ještě nevím, to uvidím tam.
Kdo je vám nejsympatičtější?
Hanka: Sympatický jsou mi všichni a nejvíc se těším na Marušku a na Sanny a na Martina... Já mám ráda tyhle lidi, co jsou jako já, veselí a ukecaní.
Jak budete Kykolku propagovat?
Hanka: No použiju všechno, co mi Prima dovolí. :-) Přinejhorším budu improvizovat. Hodně záleží na okolnostech, na situaci.
Kykolko, proč jsi vlastně oslovil právě svoji tetu Hanku?
Kykolka: Já jsem se dozvěděl, že za mne musí jít do hry nějaký trochu starší člověk, tak jsem oslovil tetu a ještě strejdu, ale teta je člověk, kterej mne od začátku v tomhle podporoval nejvíc, kterej mi fandil. A když řekla, že by do toho šla taky, kdyby byla mladší, tak to byla pro mne jasná volba.
Hanka: navíc jsem to od Kykolky dostala k narozeninám, budu je slavit ve Vile.
Kykolka: myslím, že si to tam teta užije a ostatní s ní.
Hanka: no já nevím, to ještě uvidím, jestli to náhodou nebyl Danajskej dar. :-)
Proč jste se vlastně nepřihlásila do VyVolených rovnou? Věkový limit tam nebyl.
Hanka: Protože už bylo pozdě. Skončila první řada, já o tom i přemejšlela a najednou už byly konkurzy uzavřené. Jinak bych do toho fakt šla. Proč by nemohli bejt v takovýmhle pořadu i důchodci jako já? Nakonec na Slovensku byl Šakal, tomu taky bylo padesát. Show pro důchodce by byla príma. A ještě by pak mohli udělat reality show pro bezdomovce. :-)
Nebudete VyVoleným mluvit do vaření?
Hanka: Asi ne. Když budou chtít poradit, poradím, když budou chtít pomoct, pomůžu, ale já nejsem zvyklá si nějak moc vařit, to si radši vezmu kus salámu a je to.
A co nepořádek?
Hanka: Já mám tři děti a měla jsem přísný zákaz jim jejich bordel uklízet. Tak asi odolám i ve Vile. A že bych jako úplně udržovala pořádek za ně, tak to ani náhodou. Mě by si tam měli hýčkat a opečovávat, budu tam nejstarší.
Co kdyby se na konci týdne VyVolení rozhodli, že tam žádného Kykolku nechtějí, že si chtějí nechat ve Vile vás? Šla byste do toho?
Kykolka: Já bych ji nepustil!
Hanka: Jsem tu za Kykolku a tohle bych mu neudělala.
Na koho se těšíš nejvíc, pokud se po týdnu do Vily dostaneš?
Kykolka: Na Marušku, to je prostě sluníčko!
Díky za rozhovor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama