Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Herci - Ordinace

22. března 2006 v 12:53
V seriálu Ordinace v růžové zahradě se pravidelně potkáváme s oblíbenými hereckými hvězdami
Linda Rybová Filmová a divadelní herečka se narodila 10. listopadu 1975 v Praze. Objevila se například v Tmavomodrém světě Jana Svěráka nebo ve filmovém zpracování básní K. J. Erbena Kytice, které režíroval F. A. Brabec. Je manželkou herce Davida Prachaře, se kterým má dvě děti.

Roman Zach Narodil se v roce 1973. Prosadil se v televizním seriálu Redakce, kde hrál sympatického fotoreportéra, který má zálibu v ženách. Před tím hrál jednu z hlavních rolí v seriálu České televize Hop nebo trop. Je svobodný, žije s přítelkyní a synem Prokopem.

Daniela Šinkorová Narodila se 28. prosince 1972 v Nitře. Vystudovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři v Bratislavě a muzikálové herectví na JAMU v Brně. Již během studií začala hrát v muzikálech. Této oblasti se věnuje do současnosti - Dracula, Kabaret nebo Chicago. V roli lékařky se objevila již v pokračování Dietlovy ságy Nemocnice na kraji města po dvacet letech.

David Prachař Narodil se 15. ledna 1959 jako syn slavného herce Ilji Prachaře. Vystudoval DAMU a od té doby se věnuje hlavně divadlu. Hraje v Divadle Komedie, Národním divadle, Činoherním klubu a jiných. Je ženatý s Lindou Rybovou. Z prvního manželství s Danou Batulkovou má děti Jakuba a Marjánku, z druhého Rozálii a Josefínu

Ladislav Potměšil Narodil se 2. září 1945. V osmdesátých a devadesátých letech si získal oblibu díky Soukupovým komediím Discopříběh I až II a Byl jednou jeden polda I - III. Mimo to se hodně věnoval televizní tvorbě - Ohnivé ženy, Šéfe to je věc, Hospoda a dalších. Je ženatý s herečkou Jaroslavou Brouskovou.

Petr Rychlý Herec a moderátor Petr Rychlý se narodil 9. srpna 1965 v Praze. Účinkuje v rádiu Frekvence 1, ale proslul především moderováním střihového pořadu na TV Nova Natoč to! Hodně dabuje. V divadle ho můžete vidět v Divadle na Fidlovačce. Je ženatý s herečkou Pavlou Rychlou, má dva syny Matěje a Ondřeje.

Tomáš Krejčíř Herec a moderátor se narodil 1971 v Českých Budějovicích. Po absolutoriu na DAMU zakotvil v Činoherním klubu Ústí nad Labem. Pozornost na sebe přitáhl první řadou televizního seriálu Rodinná pouta. Poté přeběhl z Primy na Novu, kde hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě a moderuje Snídani s Novou. Jeho manželka se jmenuje Gábina a mají spolu tři děti.

Veronika Jeníková Narodila se v Praze 4. června 1964 do rodiny profesorky a doktora filozofie. Jako šestnáctiletá získala roli Manky v Kachyňově snímku Pozor, vizita! Dále se objevila ve snímku Rozpuštěný a vypuštěný a v Olmerových filmech Anthonyho šance a Bonny a klid. Od počátku devadesátých let hraje v divadle ABC.

Autor: Jana Truksová

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama