Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Hrdinka seriálu Ulice Bianka: Manžel je gay!

28. března 2006 v 15:49
Trio Golden Kids ve složení Bára, Leona a Bianka (zleva) se moc dlouho na výsluní neudrželo...
Trio Golden Kids ve složení Bára, Leona a Bianka (zleva) se moc dlouho na výsluní neudrželo...
Michal Podolka je hokejový brankář. Chytá za Chomutov. Trio Golden Kids ve složení Bára, Leona a Bianka (zleva) se moc dlouho na výsluní neudrželo...
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>

Herečka Magdaléna Bianka Podolková (24) chtěla kvůli tomu, že je manžel na kluky, skočit z Nuselského mostu! "Nechtělo se mi žít. Teď se rozvádíme, ale nedá mi ani vindru," řekla SuperSpy Bianka.

"Jednou, když se manžel vrátil ze Států, oznámil mi, že je teplej. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit," líčí Bianka svůj přiběh, ve kterém hraje roli cizí muž, pokus o sebevraždu a hádka o peníze!

Hokej

S hokejistou Michalem se Bianka zná už od svých šestnácti let. Po nějaké době se dvojice konečně potkala a sblížila. Bylo to po Michalově utkání v Olomouci. "Po zápase za mnou přišel Michal na bar a normálně mě sbalil. Jen mě varoval, že je skoro pořád na cestách, tak ať si na to zvyknu. Zamilovala jsem se do něj na první pohled," líčí své začátky s Michalem manželka.
Dvojice se od té doby stýkala, jak jen to bylo možné. Bianka, která byla v té době přijata na DAMU, neměla ani sebemenší tušení, že si ji chce Michal vzít. "Vůbec jsem to netušila. Měli jsme báječný vztah, skvěle nám to fungovalo. Bylo to něco naprosto úžasného, to se nedá ani popsat. Jednou při večeři mi jednoduše oznámil, že si mě chce vzít. Byla jsem jak v sedmém nebi," pokračuje smutně Bianka, která se proslavila rolí v Ulici.
Manželství Michala a Bianky trvalo celé čtyři roky. Zpočátku to vypadalo, že společně překonají i čtvrtý rok. Stalo se však něco, co nebohou Bianku poslalo až na samotné dno. "Michal se poslední rok manželství choval poněkud divně, nevěnoval se mi tak často jako předtím. Ptala jsem se ho několikrát, jestli se něco neděje. Vždycky mě jenom odbyl, ať se nestarám, že je všechno v pořádku," svěřila se.

Návrat

Na to, že Michal kvůli hokeji musel hodně cestovat, si Bianka už zvykla. Při jeho posledním návratu z cest, ale zažila totální šok!
"Právě se vrátil z přátelského zápasu v NHL, když mi oznámil, že se mu líbí kluci a má přítele. Nemohla jsem popadnout dech!" dodnes se třese zneuctěná Bianka.
Navíc se dozvěděla, že partner Michala má byt v Praze na Smíchově, blízko Podolkových. Hokejista tak mohl nenápadně pendlovat mezi manželkou a svým milencem a nikdo to nemohl tušit!
"Nedokážete si představit, jaká to pro mě byla velká rána, když mi tohle oznámil. Mám kolem sebe dost kamarádů homosexuálů, ale že takový bude i můj manžel, tomu jsem nemohla vůbec uvěřit," řekla exkluzivně pro SuperSpy Bianka, která již čtvrtý rok studuje na DAMU.
Bianka celou tragédii prozradila i kolegyním ze seriálu Ulice, díky kterému se dostala do vysílání TV Nova. "Když přišla za mnou a řekla mi to, dostalo mě to. Byla jsem z toho v šoku, vždyť jim to spolu tak dlouho vydrželo," řekl zdroj z televize.

Sex

"Nepamatuju si ani, kdy jsme spolu měli naposledy sex. Celý poslední rok k ničemu nedošlo. Pak jsem se o manželově
orientaci dozvěděla, ale nevěřila jsem jim. Spíš jsem si myslela, že má Michal jinou," přiznala Bianka.
"Michala znám delší dobu, je to hodný a milý člověk a hlavně Biance hodně pomohl. Je mi ho hrozně moc líto. Nevím, proč o tom Biance neřekl dřív," říká jejich kamarád.
Ještě než dvojice uzavřela sňatek, sepsali předmanželskou smlouvu. Teď se ale prý Michal brání. "Nechce mi nic dát. Navíc mi vzal i auto, které jsem od něj dostala jako svatební dar. Jediné, co mi platí, je byt na Smíchově. Stejně si myslím, že mě z něj zanedlouho vykopne a já skončím opravdu na ulici, kde jsem hrála," řekla SuperSpy Bianka, která si v nekonečném seriálu Ulice zahrála menší roli.

Prachy

Rozhádaná dvojice se nyní rozvádí. Bianka shání právníka, který zařídí, aby jí manžel nechal část majetku. "Vůbec nevím, kde na něj vezmu," pláče dívka. Křehkou Bianku Michalovo přiznání psychicky položilo. Několikrát se prý dokonce pokusila skoncovat se životem. "Psala mi esemesku, že skočí z Nuseláku, že ji už nic v životě nebaví," řekla SuperSpy kamarádka Bianky. (unk, mat)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama