Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Ivana Macháčková už plánuje druhé dítě

22. března 2006 v 14:28

Přítelkyně Karla Gotta prý stále neví, jestli se narodí kluk nebo holka

Ivana Macháčková už plánuje druhé dítě Přítelkyně mnohonásobného zlatého slavíka Karla Gotta, produkční divadla Brodway Ivana Macháčková (30) pověsila svoji práci definitivně na hřebík a plně se soustředí už jen na nadcházející příchod dítětě.

"Skutečně odpočívat budu ale jen na pár měsíců, na podzim se k práci rozhodně vrátím," prohlásila zcela rezolutně Ivana, kterou její zaměstnání neobyčejně baví. Pro svou ratolest zatím s Karlem chůvu ale vůbec nehledají.

Ivana si totiž myslí, že by se v prvních měsících o děťátko měla za za vydatné podpory partnera postarat jen ona sama. Rozhodně jim ale přijede pomáhat v prvních dnech po porodu její maminka, která se už na roli babičky intenzivně připravuje.

Do restaurace Solidní nejistota se s ní tento týden přišla rozloučit většina protagonistů muzikálu Tři mušketýři, včetně hudebního skladatele Michal Davida a producenta Oldřicha Lichtenberga. Ten s Ivanou opět počítá už při premiéře muzikálu o Angelice, která by měla být začátkem příštího roku. Nejde tedy o žádné loučení na dlouhou dobu.

Ivana i Karel stále vehementně tvrdí, že neznají pohlaví dítětě. Ivana sice už absolvovala vyšetření ultrazvukem, ale tajemství, zda se narodí v posledním dubnovém týdnu chlapec nebo holčička, znají jenom doktoři. Jejich přátelé ale spíše očekávají následníka rodu Gottů, a tak se jim doma hromadí modré části výbavičky.

"Skutečně nejsme zvědaví, pro nás je důležité, aby dítě bylo zdravé," prohlásila stále půvabnější usměvavá dlouhovláska. A protože Ivanka je v těhotenství stále krásnější, podle babských předpovědí by skutečně měla mít kluka, který ženám na kráse přidává, zatímco dívka si ji údajně bere pro sebe.

Ačkoliv se spekuluje o tom, že Karel si přeje mít syna, Ivana tvrdí, že nyní už je mu to jedno. Jedním z důvodů je i fakt, že když to tentokrát zase nevyjde a narodí se mu třetí dcera, nic zlého se nestane.

"Do dvou let chci mít stejně další dítě a pochopitelně, že se stejným otcem," prohlásila zpěvákova partnerka s úsměvem. Modrá výbavička se tedy nakonec nejspíš hodit bude. Otázka je jen, zda již za několik týdnů nebo třeba až napřesrok.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama