Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Iveta Bartošová: Stěhování do lepšího je na spadnutí

23. března 2006 v 13:39
Mít svůj vlastní dům, to byl odjakživa velký sen zpěvačky a několikanásobné Zlaté slavice Ivety Bartošové. A před čtyřmi lety se jí splnil. Se synem Arturem se zabydleli v kolonii řadových domů v Praze 10 - Uhříněvsi. Když se rozhodovala, kde se usadí, velkou roli prý sehrála okolní příroda a také dobří sousedé. "Chtěla jsem, aby měl Artík kolem sebe vrstevníky a měl si s kým hrát," prozradila Iveta.
Tajemstvím už není ani skutečnost, že se zpěvačka bude brzy stěhovat do většího. A na nový domov v Průhonicích se už moc těší.

Za humny má rybník

Tak takové bydlení, jaké si zařídila populární zpěvačka Iveta Bartošová několik kilometrů od centra metropole, není rozhodně k zahození. Nejde sice o žádnou honosnou vilu, ale o sympatický řadový domek.
Nechybí zahrada a hned za humny má rybníky. "A taky skvělé lidi. Neberou mě jako známou zpěvačku, ale úplně normálně, jako sousedku," podotkla Iveta. "Jsem ráda, že tu má Artík kamarády, na zahradě jsem jim nechala postavit dřevěnou klubovnu."
I řadový dům má své kouzlo - Zdroj: Jiřina Rybářová
Svůj první vlastní dům si prý zařídila podle možností, které tehdy měla. Vsadila hlavně na účelovost a pohodlí.

U Ivety vévodí modro-bílé kombinace

Vkusné zařízení kuchyně napovídá, že zpěvačka ráda vaří. A protože tu tráví, stejně jako většina obyčejných žen a maminek, spoustu času, hraje to tu barvami i nejrůznějšími doplňky.
V novém domě by si prý ale raději představovala masivnější pult a kuchyňský nábytek v kombinaci skla, kovu a dřeva. Těší se i na komfortnější vybavení nejrůznějšími domácími spotřebiči a technikou, která jí při vaření ušetří práci a hlavně čas.
S vybraným vkusem je zařízeno i obytné přízemí, vyzdobené vlastními obrazy, dětský pokojík nebo koupelna. Iveta si ráda hraje s barvami a třeba kombinace bílé a modré působí opravdu efektně.

V novém domě si polepší: rozměry i vybavením

Nový domov by měl být hotov do konce roku, takže stěhování je pomalu na spadnutí. Zděný dům bude mít pět pokojů a dvougaráž.
Dominantou přízemí bude velký obývák propojený s kuchyní, chybět nebude ani pracovna, tři ložnice s terasami, šatna a samozřejmě velká koupelna s rohovou vanou. Užívat si bude i takových vymožeností, jako je například centrální vysavač.
Aby se Iveta Bartošová v kuchyni cítila dobře, je místnost patřičně vyzdobená a hraje barvami - Zdroj: Jiřina Rybářová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama