Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Kajdžas: Tony, zaplatím pokutu, vrať se!

28. března 2006 v 8:17

Renata Kajdžas s Tondou
Renata Kajdžas s Tondou
Úterý 28.3. 2006, 08:00

Renatě Kajdžas (31), přítelkyni Tonyho (30) z VyVolených, došla trpělivost. Život bez Tondy už nezvládá, a tak přemlouvá TV Primu, aby ho pustila domů. Dokonce chce zaplatit i pokutu!

"Je to asi čtrnáct dní zpátky, co jsem volala na produkci televize, že klidně zaplatím smluvní pokutu, jen když pustí mého přítele z vily. Proč jsou lidé tak zlí? Řekli mi, že to nepřipadá v úvahu," smutní zoufalá Renata.
Do depresí ji dostávají například reakce neznámých lidí, kteří otce jejího budoucího dítěte označují za manipulátora a intrikána.
Poslední dobou ji ale nejvíc rozhodil úkol, který dostal Tony. Ještě než Dana odešla ze soutěže do normálního života, měl do ní tvrdě jít a před zraky ostatních ji Petrovi přebrat. To už Renata nevydržela a od té doby soutěž nenávidí.

Výhra

Na otázku SuperSpy, zda si myslí, že by byl Tony vůbec ochotný vyslyšet její volání a ukončit hru, když mu jde o hlavní cenu patnácti milionů, Renata jednoznačně reaguje: "Kdyby Tonda vůbec jen tušil, jak mi venku je, věřte, že by se hned sbalil a odešel by odtamtud," říká.
V první řadě VyVolených měli soutěžící ve smlouvě, že za dobrovolné ukončení soutěže zaplatí televizi sedmdesát tisíc korun. Ve druhé sérii je prý částka až dvojnásobná. (daz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama