Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Krokodýli pořád bodují

25. března 2006 v 8:06
Miroslav Etzler, který hraje jednu z hlavních rolí, byl při natáčení šiřitelem dobré nálady - na fotografii simuluje medvěda - Zdroj: Daniela Krutinová
Rodinná komedie Jak se krotí krokodýli režisérky Marie Poledňákové je stále v centru pozornosti diváků. Po sedmi týdnech a jednom víkendu přesáhla její návštěvnost hranici čtyř set tisíc diváků. To už je na český film mimořádný výsledek. Z českých filmů se to vloni podařilo jen Románu pro ženy, ovšem za podstatně delší období. Podle poslední zprávy o návštěvnosti vidělo tedy v České republice zatím tuto komedii 406 803 diváků. K tomuto počtu je třeba přidat první tisíce diváků na Slovensku slovenský distributor Continental Film uvedl tuto komedii do kin začátkem března.
Žofie Tesařová - Zdroj: Daniela Krutinová
Rodinná komedie, kterou se Marie Poledňáková po šestnácti letech vrátila k filmové režii, duchem navazuje na dvojici divácky úspěšných komedií Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Hlavní role rodičů v ní vytvořili Miroslav Etzler a slovenská herečka Ingrid Timková, v dětských rolách se představují Žofie Tesařová a Tomáš Peč, kteří byli vybráni na konkursu z více než 3000 dětí . Roli dospívajícího Vaška nakonec svěřila Marie Poledňáková Jiřímu Mádlovi. Kromě toho se ve filmu objevuje i řada dalších českých herců v čele s Václavem Postráneckým a Evou Holubovou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama