Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Mazaná Sanny vezme do Duelu Danu

24. března 2006 v 9:01
Nervy už praskají a slzy tečou, smíchu bylo při čtvrteční Výzvě VyVolených vskutku pramálo. Sanny si překvapivě, leč velmi mazaně, vybrala do Duelu Danču.
"Není to taktika, prostě to tak cítím," dušovala se nakonec. Jenomže kdo by tomu věřil?
Předtím totiž nečekaně otevřeně probrala jednoho po druhém. "Z tebe se mi dělá zle," řekla tajnému agentu Tomášovi, výhrady měla i k Marcy, které dala v úterý palec. Ani Jakuba, narozdíl od Martina, zrovna nemiluje.
K Petrovi a jeho Danče ale výhrady v podstatě neměla. "Snad jen, že jste jak dvě štěňátka. Co udělá jedno, hned musí dělat i druhé." Žádná zásadní výhrada a najednou blesk z čistého nebe: Zelený šátek pro Danu, která se z toho šoku rozbrečela.
Nebyly to ale zdaleka první slzy, které divák ten večer viděl. Brečela i Karolína, brečela Marie a brečela i Sanny. Jestli ale někoho něco ze čtvrtečního dílu dojalo, tak sestřihu, v němž se všichni spojili proti jednomu. Stalo se to poté, co se Pluto přiznal, že mezi Petra a Danu se vmísil kvůli splnění úkolu. Ostatní se na něj sesypali jako hysterický dav a kázali morálku. "Kdybys dostal za úkol Danu -píp-, tak bys to udělal? Já jsem s Tebou skončil," vedl řeč Tony.
Chudák Pluto měl pak ve Zpovědnici slzy na krajíčku. "Cítím se strašně. Přišel jsem o několik kamarádů," přiznal a pak úplně sám zpytoval svědomí v ložnici. Když štáb pustil ostatním záběr z ložnice na obrazovku v obýváku, začaly se holky nenápadně trousit do ložnice pro věci. "Drž se," cedily slova směrem k truchlícímu Plutovi.
Sanny si svou soupeřku do Duelu vybrala vskutku velmi mazaně. Chce se do vily vrátit, chce vyhrát a vsadila na to, že diváci netouží po idylce o dvou zamilovaných. Zajímavější je bizarní Sanny a samozřejmě Petr truchlící po lásce včetně láskyplné náruče pohotové utěšitelky.
Uvidíme v sobotu, zda cynická senzacechtivost (a "krvelačnost", s níž se počítalo i při gladiátorských hrách) zvítězí nad pohádkou o Petrovi a Danušce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama