Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Mého manžela miluje muž - poradna

22. března 2006 v 14:54
ahoj,dobrý den,mám takový problém...zjistila jsem,že mého manžela miluje jistý chlap.nevím,jestli on i jeho,ale píše mu zamilované smsky,intimně ho oslovuje.nevím,jak to dlouho trvá,ale určitě krátce ne,když se oslovují broučku,čumáčku,atd...nevím,co mám dělat,jestli mu to říct hned,nebo ještě chvíli počkat.S manželem máme občas neshody,ale jinak jsme v pohodě.Na sobě nedává nic znát,ale já se teď musím přetvařovat a asi to dlouho nevydržím...prosím o radu.díky.
Anna.
Dobrý den Anno,

svěřujete se nám s velmi ožehavým tématem. Domníváte se, že Vašeho manžela miluje jiný muž a on jeho smsky neodmítá, spíše naopak. Zažila jste pravděpodobně šok, rozhořčení a možná i strach, že muže, s kterým žijete, vlastně ani neznáte. Přiznám se, že si takový pocit ani nedokáži představit.

Jste obdivuhodná, že jste dokázala zachovat klid. Chtělo by to ještě chvíli takto zůstat, i když to asi jde těžko. Zkuste si připustit, že se jedná třeba jen o nějakou recesi, nebo o ženu, která se podepisuje jako muž, i to je možné. Nevím, zda je vhodné se manželovi přiznat k tomu, že jste sáhla do jeho soukromí - telefonu. Ale držet to v sobě také není dobré. Zbytečně Vás to bude vysilovat a ubírat na energii, která je potřeba v zaměstnání a v rodině. Aby se Vám trochu ulevilo, svěřte se někomu blízkému, komu důvěřujete, a kriticky spolu proberte všechny možnosti. K přečtení doporučuji knihu Petra Šmolky "Nevěra : pro podváděné i podvádějící " a Plzákovu knihu "Poznání a léčba poruch manželského soužití". Pokud Vaše podezření bude trvat i po jejich přečtení a "důkazy" najdete i jinde než v smskách, tj. v chování, nepřítomnosti doma, apod., neváhejte a pusťte se do některého z řešení, které nabízejí zmíněné knihy.

Hodně síly přeje
Psychologická poradna www.zena.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama