Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Michael Foret: Nejsem žádná SuperStar

26. března 2006 v 12:08
Michael Foret kašle na to, že se o něm mluvilo jako o příteli producenta Pavla Melounka.
Michael Foret kašle na to, že se o něm mluvilo jako o příteli producenta Pavla Melounka. "Mám přítelkyni a vypadá líp než Pavel," říká
Neděle 26.3. 2006, 08:00

Konečně si účastník druhé řady slavné pěvecké soutěže Michael Foret (19) může oddechnout. Podařilo se mu dodělat desku a může se vrhnout do učení na zkoušku dospělosti!

Vaše debutové CD Forte je hotovo. Myslíte, že sám dokážete vycítit, z které písničky by mohl být hit pro rádia? Nebo vám ho už určil autoritativně vydavatel?
Minulý týden jsme společně s producentem, vydavatelem desky a některými dalšími lidmi vybírali druhý singl, který by se měl rádiím teď někdy nabídnout. To, jestli píseň bude hit, ale nedokáže odhadnout nikdo. Je to záležitost, která souvisí s mnoha dalšími věcmi. Velkou roli také hraje hlavně ochota lidí z rádií tuto píseň hrát. Potom se ji naučí poslouchat široká masa lidí a z písničky se může stát hit.
Kdy se na vaše CD vlastně můžeme těšit?
Vyjde někdy kolem poloviny dubna. Přesné datum vydání bude ale co nevidět. Na mých stránkách www.foretmichael.cz ho ale určitě najdete.
Zastavují vás na ulici spíš -náctileté dívenky, nebo zralé dámy?
Jsem rád za každého fanouška a nerozlišuji jejich věk. Rád se vyfotím jak s patnáctiletou slečnou, tak i se sedmdesátiletým seniorem. A třeba na dopisy, maily a vzkazy odepisuju úplně každému.
Kdysi se psalo o vašem údajném vztahu s producentem Pavlem Melounkem. Prý vás právě on měl docpat i do Expertů. Co na to říká vaše přítelkyně?
Tento blábol napsal jeden nebohý rádoby novinář z jedněch bulvárních novin, který pravděpodobně trpěl nějakým komplexem a měl potřebu se zviditelnit. Má přítelkyně ani já podobné věci neřešíme. Vše bereme už s velkou rezervou. A to, že by mě Pavel Melounek někam cpal, slyším poprvé teď od vás. Se svou přítelkyní jsem šťastný a doufám, že se letos dostane na vysokou školu do Prahy, abychom spolu mohli být víc.
Baví vás sledovat se na plátně, nebo jste si sám sobě odporný?
Odporný? Ne, tak to sám sobě rozhodně nejsem… Jsem ale hodně sebekritický a vždycky říkám, že to mohlo být ještě lepší. Jsem strašný puntičkář a workoholik. Rozhodně ale nemám své plakáty vystavené nad postelí. (smích)
Držíte se ještě maminčiny sukně, nebo jste už absolutně samostatný?
Většinu času trávím v Praze, kde mám svůj byt, a myslím, že samostatný jsem. Ale taky rád dojíždím domů k rodičům. Bydlíme v rodinném domě u lesa, kousek od Prostějova, kde to miluju, stejně jako ty lidi, rodiče, přírodu a hlavně ten klid!
Z Prostějova do Prahy je ale přece jen velká dálka. Máte řidičák, nebo jezdíte hromadnou dopravou?
Řidičák mám a auto taky. Do Prahy ale často jezdívám autobusem. Je to pohodlnější a hlavně levnější. Cestou do Prahy nebo zpět se učím například texty, písničky, nebo teď už na maturitu.
Maturita, deska, nějaké to turné připravujete... Dá se to zvládnout?
Teď, když jsem dotočil album, se už jen plně věnuju škole a matuře. Ale taky mi dost času zabírají právě zkoušky s kapelou a přípravy na různá vystoupení a koncerty, takže se fakt nenudím.
Na vašem cédéčku se objeví také duet s Věrou Špinarovou. S kterou světovou zpěvačkou byste si rád střihl další?
Tak například s Anastaciou nebo Annie Lennox. To jsou pro mě taky obrovské zpěvačky, které respektuji.
Stýkáte se v soukromí s lidmi ze SuperStar?
Sem tam se s někým potkám na různých akcích. Plánovaně jsme se ale ještě nesešli. Taky na to nebylo moc času.
Jste dnes spokojený s tím, jak soutěž váš profesní život nastartovala?
Upřímně jsem té soutěži vděčný, protože mi pomohla ukázat se veřejnosti. Skutečně se ale už s tou soutěží moc spojovat nechci. Chci dělat muziku, vydávat desky, hrát s kapelou, prostě se vyvíjet… Rozhodně nechci dál čerpat slávu ze SuperStar. Na tu soutěž ale samozřejmě vzpomínám strašně rád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama