Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Mirek a Pavel: Bodrá Morava zvítězí!

27. března 2006 v 18:30
Mirek podlehl ve Volbě Jakubovi, díky počtu hlasů má ale druhou šanci. Jako svého delegáta poslal do Vily svého kamaráda Pavla Handla. "Je to bodrý moravák. Jestli mne má někdo ve Vile dobře reprezentovat, tak je to právě on," tvrdí o něm. Před vstupem Pavla do Vily jsme jej (i Mirka) pro vás vyzpovídali:
Mirek a Pavel: Bodrá Morava zvítězí!
Ahoj, prozradíš nám něco o sobě?
Pavel: Věk 35 let, rozvedený, momentálně nezadaný, vystudované střední odborné učiliště. Mám bratra, který má svoji rodinu, mám syna, na kterého jsem patřičně pyšný.
Jak dlouho se s Mirkem znáte?
Pavel: S Mirkem se známe čtyři roky, myslím si, že jsme dobří kamarádi, chodíme spolu hlavně na sport, sem tam zajdeme na pivo. Míry si vážím, je to inteligentní a normální člověk a není to nějaký bambula, se kterým bych si neměl co říct.
Mirku, byl Pavel jediný, koho jsi oslovil, nebo jsi zkoušel k účasti přemluvit i někoho jiného?
Mirek: Šel jsem najisto za Pavlem, protože to je bodrý Moravák, hrozně veselý člověk, a myslím si, že jestli mne má někdo prezentovat tak, abych se dostal do Vily, tak je to právě on.
A máte promyšlenou nějakou strategii?
Mirek: Ne, nic extra nemáme. Já nevidím do hlav těm lidem, co jsou ve Vile, takže tady se nedá použít žádná strategie. Jestli budou vybírat podle sympatií, nebo podle toho, kdo v jejich očích pro ně bude nejmenší, nejslabší soupeř... Jsme s Pavlem domluveni, ať tam prostě jde, ať si to užije, ať se tam pobaví a necháme to na nich. Hotovo.
Jaké to je, jít do extrémní soutěže, když jsi se tam původně vůbec nehlásil?
Pavel: Beru to tak, že pokud Míra, můj dobrý kamarád, má šanci, tak jsem se nerozmýšlel. To bylo jasný v tom, že já mu chci pomoct. Samozřejmě, člověku šrotuje v hlavě spousta JO a NE, ale protože Míru mám rád a je to můj kámoš, tak do toho jdu.
Myslíš si, že tam budou "generační problémy"?
Pavel: Určitě to uvažování osmnáctiletých je jiné, než moje. I já jsem v osmnácti uvažoval jinak. Ale myslím si že v podstatě dokážu nastavit rameno, dokážu vyslechnout osmnáctiletého i šedesátiletého. Pokud to není člověk, u kterého jedna a jedna jsou čtyři, pokud je to inteligentní člověk, tak myslím, že o žádný extra problém nepůjde. Dorozumívání asi bude trošku horší než se sobě rovným - teda myslím věkově. Ale žádná velká tragédie to nebude.
Jak myslíš, že vás přijmou?
Pavel: Nečekám, že až tam přijdem, že nám budou skákat okolo ramen. Ale my pro ně v podstatě nejsme soupeři ani konkurence, a rozhodnutí je na nich, jestli si vyberou mne, Antonína nebo Hanku.
Těšíš se tam na někoho? Vadí ti někdo?
Pavel: Já mezi nimi moc nedělám rozdíly. Ti lidé tam jsou měsíc a já věřím, že je to zátěž na psychiku. Těším se na všechny, až je poznám. Nevadí mi nikdo, moje sympatie má navzdory mé striktně heterosexuální orientaci Martin a pak také Tony. Těším se i na Sanny, tento týden se konečně projevila a je vidět, že i když je mladičká, v té hlavě něco má. Tou řečí při Výzvě si mne opravdu získala. Prošla si těžkým životem a musela předčasně dozrát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama