Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Místo sexu kocovina."

23. března 2006 v 13:26
Aneta vypráví:
Můj největší milostný trapas se stal zhruba před třemi roky, kdy jsem se svým přítelem začínala chodit. Dali jsme se dohromady v dubnu a o dva měsíce později jsme se rozhodli, že spolu strávíme víkend pod stanem na romantickém místě v Českém ráji. Všechno bylo naprosto dokonalé. Krásné slunné dny, nádherná příroda a dokonalý partner. Co víc si mohla 18 letá studentka jako já přát? Snad jen aby se nikdy nestalo to, co se bohužel stalo..
Jeden večer jsme se rozhodli, že půjdeme na romantickou večeři při svíčkách do místní restaurace. Jak známo, dobré jídlo se má zapíjet dobrým pitím. Po první skleničce vína jsem se krásně uvolnila a rozdávala úsměvy na všechny strany. Po druhé skleničce jsem začala vyprávět vtipy, o kterých jsem ani nevěděla, že je znám a brečela u nich smíchy. Po třetí skleničce jsem si připadala naprosto neodolatelná a nejvíc sexy baba pod sluncem. A tak to šlo dál. Když jsem do sebe obrátila poslední - šestou - skleničku lahodného Chateau, odtáhla jsem svého miláčka do stanu, kde jsem se na něj nedočkavě přisála.
Tenkrát to bylo naše společné poprvé. Snila jsem o tom, že to bude naprosto perfektní, ale realita byla úplně jiná. Když jsme ze sebe po dlouhém zápasení se zipem a jinými zbytečnými "zrdžovadly chtíče" sundali oděv, začalo pravé rodeo. Myslela jsem, že se se mnou houpe celý svět kvůli novému zážitku, ale pak jsem zjistila, že je to pouze moje hlava. A v té se odehrával ohňostroj, který mě naplňoval pocitem, že jsem na kolotoči, který se točí čím dál rychleji a rychleji a RYCHLEJI... Až se mi z toho udělalo neuvěřitelně špatně od žaludku a večeře skončila na přítelově hrudi.
Zbytek večera jsem strávila s hlavou v míse veřejných záchodků. Nic horšího se mi nemohlo stát. Naštěstí to přítel ustál a jsme spolu šťastní dodnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama