Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Mukova svatba: Zaměstnal 15 kuchařů

29. března 2006 v 15:32
Zpěvák Petr Muk a jeho těhotná přítelkyně Eva Hejčíková se berou po čtyřměsíční známosti
Zpěvák Petr Muk a jeho těhotná přítelkyně Eva Hejčíková se berou po čtyřměsíční známosti

Zpěvák Petr Muk (41) zřejmě chystá svatbu století. Na svatební hostinu totiž pozval přes 300 lidí a SuperSpy se podařilo získat exkluzivní podrobnosti utajované akce.

Budoucí manželé si své ANO řeknou v Praze 1. dubna v jedné známé obřadní síni.
Po skončení obřadu novomanželé nastoupí do žlutých luxusních busů známé linky Student Agency a vyrazí do utajovaného moravského města, kde se bude konat hostina.
Zhruba v polovině cesty se Petr s Evou přesunou do druhého autobusu. Prý proto, aby si je při cestě užili všichni svatebčané.
Pak se pár kilometrů před místem konání hostiny manželé uvelebí do růžového cadillaku, půjčeného od známého sběratele veteránů Ctibora Veleby.

Hostina

O pohodlí svatebních hostů se bude starat okolo 25 číšníků a 15 kuchařů. Menu sestavila paní Lidka z nedaleké restaurace, kde se vše i připravuje.
"Jen masa z pravé svíčkové se spotřebuje 45 kilo. K tomu uvaříme 100 litrů svíčkové a 30 litrů rajské. Domácí nudlové polévky bude 100 litrů. Samozřejmě nebudou chybět svatební koláčky, kterých se v Jeřábkově pekárně upeklo 2000," říká paní Lidka, které menu pomohl sestavit i Petr Muk. Po slavnostním obědě bude v jiné části města následovat raut a večer volná zábava.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama