Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Na co myslíte při sexu?

22. března 2006 v 14:41
Už vás někdy napadlo, co se honí vašemu partnerovi hlavou při sexu? Možná patříte mezi ty naivní ženy, které se domnívají, že jejich přítel nebo manžel ve chvílích vášně oddaně myslí jen a jen na vás... Potom se ale bohužel připravte na zklamání, protože vás už za okamžik vyvedeme z omylu. Faktem je, že skoro dvě třetiny lidí při sexu myslí na něco jiného. A všimněte si, že nehovoříme pouze o dvou třetinách mužů, ale lidí! I my ženy totiž občas zalétneme v intimních okamžicích myšlenkami do nepatřičných míst.
Muži fandí při sexu svému oblíbenému týmu
Při sexu myslíme téměř na cokoliv. Škála myšlenek při pohlavním styku je opravdu velmi bohatá, nicméně u mužů i u žen je jedna velká dominanta. Zhruba dvacet pět procent mužů při milování myslí údajně na sport, nejčastěji konkrétně na fotbal (druhé místo okupuje samozřejmě hokej). Pětina Britů se dokonce při průzkumu přiznala, že si při sexu se svou partnerkou představuje, jak hraje za svůj oblíbený tým. Na hráče Newcastlu nebo Arsenalu v čele s Thierrim Henrym snad žárlit nemusíme (pokud není váš přítel bisexuální), horší by pro některé z nás byla například představa, jak se vašemu partnerovi při sexu s vámi honí hlavou myšlenky na přitažlivé kamarádky z posilovny. Sport ovšem není jediné téma: vysoké procento mužů místo na sex v posteli myslí také na nejrůznější problémy v práci nebo na to, jaký model Ferrari by si pořídili, pokud by vyhráli pár milionů.
Ženy při sexu vysávají obývák a stěžují si kamarádce
Otázky všedního života zasahují i do myšlení nás žen. Tady se ale naše úvahy ubírají trochu jiným a - nebudeme si nic nalhávat - poněkud prozaičtějším směrem: při milování se v duchu zabýváme nejčastěji finančními otázkami rodiny, do podvědomí se také derou chtě nechtě domácí práce a nákupy a sem tam nedá pokoj ani myšlenka, že cestou ke kosmetičce možná ještě stihneme rychlé kafe s kamarádkou, abychom si jí postěžovaly, jak dlouho už s námi manžel zase nespal. Taková je prostě většina žen a asi se jen těžko ubráníme dojmu, že muži jsou na tom přece jen o chlup lépe.
Jedno máme společné - v duchu tak trochu "podvádíme"
Při sexu tedy rozhodně není pravidlem, že myslíme pouze a jenom na sex. Jak ženy, tak i muži občas zalétnou v duchu někam jinam a nemůžeme se proto na svého partnera zlobit. Pokud by nám mělo něco vadit, pak snad jedině to, co máme s muži společné: paradoxně se nám při sexu s milovaným partnerem často vloudí do hlavy myšlenka na sex s někým jiným. Obvykle buď s bývalým přítelem nebo kolegou z práce a v případě některých žen (snad jich je jen mizivé procento) jsou to dokonce i slavné filmové hvězdy. Možná vám to připadá jako jakási drobná nevěra, ale netrapte se tím - snadná pomoc: pusťte z hlavy všechny myšlenky, co tam nemají co dělat a milujte se s vaším partnerem tak, že pro něj budete v tu chvíli existovat jen a jen vy ...
Autor: M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama