Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Nové pořady v TV

21. března 2006 v 13:17
Můžu u Vás přespat?Nastěhujte si domů celebritu! Možná vás na oplátku pozve k sobě Vendula Svobodová. Režie V. Urban
Představte si, že u vašich dveří zazvoní slavná hvězda a zeptá se: "Můžu u vás přespat?" Nezní to jako předzvěst neopakovatelného zážitku? Není to jedinečná šance mít vašeho oblíbence tak blízko, jak vás to dosud nenapadlo? Prvních 24 hodin bavte a hýčkejte hvězdu vy. Nenechte ji ani na chvíli samotnou. Ukažte jí, jak žijete.
Model "Dne s hvězdou" je populární ve všech světových časopisech, magazínech. A nejen společenských. Život známých lidí zajímá a přitahuje takřka každého. Ne každý to přizná. Ale společenské rubriky patří a budou patřit mezi nejsledovanější. Pořad "Můžu u vás přespat" vám ukáže známé tváře v novém světle. V situacích, které požívá každý z nás, bez ohledu na mediální známost. Diváci sledují své oblíbence v situacích, které jim sami chystají. A mají šanci si svou vlastní hvězdu "osahat", komunikovat s ní po neuvěřitelných 48 hodin. Mediálně známá či slavná osoba prožije 24 hodin s lidmi, které před tím nikdy neviděla. Přespí u nich do rána a následující den naopak hvězda své nové známé provede svým běžným pracovním dnem. Budou si protistrany sympatické? Vydrží hvězda, jejíž čas je drahý, celý den a noc ve zcela novém prostředí s neznámými lidmi? A jak vypadá typický den mediálně známého, vytíženého člověka? Třeba to poznáte na vlastní kůži. I u vás může zazvonit známá tvář a zeptat se: "Můžu u vás přespat?"
kdo u vás přespí?
20. 02. Bára Štěpánová
27. 02. Libor Bouček
06. 03. Anife Vyskočilová
13. 03. Jitka Asterová
20. 03. Vendula Svobodová
27.3. Petr Novotný
Předmětem zájmu pořadu jsou dva faktory: obyčejná rodina versus známá osobnost a to ve dvou dnech života obou jmenovaných skupin. Hvězda netuší, kam a ke komu jede. Rodina nemá do poslední chvíle ponětí, která hvězda přijede a zeptá se: "Můžu u vás přespat?"
Periodicita
pondělí večer
CHŮVA V AKCI aneb reality show, která pomáhá!
Po celý týden budou televizní kamery sledovat život jedné rodiny, které má problémové dítě.
V rodině se objeví Chůva, jejímž úkolem je naučit rodiče základním principům, pravidlům a trikům, jak si najít k dětem tu správnou cestu, aby rodina žila opět v souladu.
"Chůva stráví s rodinou nepřetržitě pět dní, plnohodnotně se začlení do chodu domácnosti a přitom bude sledovat, jak se chovají děti a co dělají rodiče. Po celou dobu s nimi bude všechno konzultovat. Někdy to vypadá tak, že se s nimi chůva o výchovu hádá, jindy je diskuse klidnější, v zásadě jde ale o velkou výměnu názorů s tím, že chůva rodině na závěr řekne, co by měla pro úspěšnější zvládnutí svých dětí dělat. Když to velmi povšechně shrnu, chůva tam funguje jako psychologicky nastavené zrcadlo," vysvětluje Simona Matásková, dramaturgyně pořadu.
Periodicita
středa večer
Televize Prima získala pro spolupráci na tomto pořadu tři chůvy, které budou v kontaktu s rodinami. Každá rodina bude mít svou chůvu. Všechny tři chůvy mají mnohaleté zkušenosti s dětmi, jsou empatické a zároveň disponují velkou autoritou.
Ivana Chramostová
Jaké máte zkušenosti s dětmi?
Pracuji s nimi už dvacet pět let. Začínala jsem s pionýry jako skupinová vedoucí, pak jsem pracovala ve školní družině, klubu a deset let pracuji jako asistentka s dětmi, které mají poruchy učení a chování. Spolupracuji s domem dětí a s pedagogicko-psychologickou poradnou.
Na co se nejvíce těšíte?
Na novou zkušenost. Je to něco úplně jiného. Připomíná mi to trochu školu v přírodě, tam mám ale od rána do večera třicet dětí, tady budu mít jedno nebo dvě.
Eva Popelková
Jaké máte zkušenosti s dětmi?
Od roku 1972 pracuji v předškolní výchově. Vystudovala jsem pedagogiku, byla jsem učitelkou v mateřské školce a teď jsem ředitelkou mateřské školy. V několika rodinách jsem také hlídala děti.
Na co se nejvíce těšíte?
Na děti, protože si myslím, že když si s dětmi hraju, získám si je.
Irena Valchářová
Jaké máte zkušenosti s dětmi?
Už když byly synovi tři roky, vzala jsem si na hlídání holčičku. Pak jsem pracovala ve školce, i když mám původně vystudovanou výtvarnou školu. Potom jsem přešla ke zrakově postiženým dětem do internátní školy. Tam jsem pracovala patnáct let. Prošla jsem si i výchovou dětí v diagnostickém ústavu a tam to byla silná káva. Následovalo gymnázium a poslední tři roky jsem pracovala u mentálně postižených dětí. Výchovná činnost je dlouhodobá.
Na co se nejvíce těšíte?
Na to, co jsem ještě nezažila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama