Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Oběť vlastní slávy - Kotek

26. března 2006 v 16:59
Oběť vlastní slávy

Oběť vlastní slávy

Herec Vojta Kotek teprve nedávno oslavil osmnáctiny a už je v kurzu daleko víc, než většina jeho starších hereckých kolegů. Horší ale je, že o masovou popularitu vůbec nestojí.
Čím víc se Vojta fotografům a médiím vyhýbá, tím více na něj mají spadeno. Mladý herec se dostal do kolotoče, ze kterého se jen obtížně vystupuje: hraje divadlo, dotáčí druhou sérii Pojišťovny štěstí, studuje na gymnáziu, hraje v kapele Rohlick, jako režisér zkouší točit vlastní filmy, dabuje a hlavně hrál ve Snowboarďácích i Rafťácích.

Fotografové za zády
Ve světě showbyzu je celkem běžné, že největší hvězdy jsou na každém kroku v obležení fotografů a večírky jsou pro ně čistě pracovní záležitostí. Vojta se snaží nával popularity zvládat, občas mu ale prostě ujedou nervy. Fotografy odkazuje do patřičných mezí, schovává se před nimi a používá univerzální gesta zahraničních celebrit. Jenom těžko si může s někým vyjít, aniž by s ním nebyl ihned spojován. "Jsem neustále pod dohledem lidí, kteří mě poznávají, což mě hrozně omezuje. Měl bych si radši běžně užívat mládí, abych nedopadl jako Michael Jackson. Ale nejde to," říká Vojta.

Soukromí především
Stejně jako většina hvězd si soukromí maximálně hlídá. Například na oslavu svých osmnáctin nepustil žádného novináře a ostře se proti nim ohrazoval. "Nejsem na popularitu stavěný. Jsou lidi, které to baví, jako je Jirka Mádl. Strašně mu to závidím. Co bych za to dal, kdybych to měl stejně," tvrdí Vojta. Připadá si jako zvíře v zoo, ketré si neustále někdo fotí a bere jako veřejný majetek. "Chci točit, protože mě to baví, ale nevím, jestli mi to za tohle všechno stojí. Opravdu jsem to začal docela nesnášet," konstatuje Vojta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ??? ??? | 27. března 2006 v 16:24 | Reagovat

tak neměl do toho šoubiznisu lízt když to nezvládá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama