Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Ordinace

20. března 2006 v 8:06

Ordinace v růžové zahradě je stále úspěšnější

Zvětšit obrázek Kamila (Linda Rybová) a její záletný seriálový manžel (David Prachař)
foto: PRÁVO/Petr Hloušek
Ordinace v růžové zahradě (Nova) se stává nejúspěšnějším seriálem. Ve čtvrtek a v úterý, stejně jako minulý týden, porazil ve sledovanosti Primu i ČT. Naposledy sledovalo osudy sestřičky Kamily, doktora Šebka a jejich kolegů 1,73 miliónu diváků.
Seriál si stabilně drží sledovanost kolem 1,7 miliónu. Prima vysílala ve stejné době Rodinná pouta II (1,46 miliónu diváků) a ČT1 nasadila film Doktor Živago (0,5 miliónu diváků). [celá zpráva]
Ordinace v růžové zahradě je zatím jeden z nejlepších pokusů Novy o vlastní tvorbu. V rámci žánru je seriál slušně natočen a herecké výkony Lindy Rybové (Kamila), Romana Zacha (doktor Šebek) či Daniely Šinkorové (doktorka Gita) jsou o třídu lepší než v ochotnicky naivních Rodinných poutech.
Své fanoušky si Ordinace získala rychlým spádem děje, věrohodnými dialogy i atraktivním lékařským prostředím. Příběh je sice předvídatelný, ale to seriálovému divákovi tolik nevadí.
TV Nova už potvrdila, že seriál neskončí o Vánocích, jak se původně uvažovalo. S Ordinací se tedy budeme setkávat i v roce 2006.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama