Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Palce straší ve dne v noci

28. března 2006 v 12:45
Karin v prádelně
9:25 | Dnes
Pořádný trest za nezájem o pejsky si včera vysloužila "vilová" kráska Karin. Noc povinně strávila s nimi na zemi v prádelně. Měla taky s nimi společnou večerku, takže ji naplno nezasáhly debaty o blížícím se Zúčtování, které se rozjely naplno.
Přispěli k tomu tři delegáti, jimž bylo třeba vysvětlit všechny podrobnosti. Antonín padl za oběť Martinovi, kterého přepadají obavy. Původně sice vykřikoval, ať mu všichni "napalcují", že půjde proti Kubovi. Ve Vile se mu ale líbí a nechce zbytečně riskovat. A tak ho silácké řeči dávno přešly stejně jako Tonyho.
V klidu tentokrát může být snad jedině Sanny, které její imunitu zřejmě kdekdo závidí. Přinejmenším Maruška, která jí to včera v noci při debatě na terase vyklopila naplno. Blížící se drama ovlivnilo i atmosféru večera. Tentokrát se nikomu nepodařilo opravdu se odvázat. Jen Marcy si vyžebrávala v koupelně písničku a za odměnu předváděla na kameru slepici. Nebyla líná si kvůli tomu dojít do kuchyně pro vajíčko. Mezitím Jakub, mající věčně problémy s usínáním, uklidil aspoň nádobí. A pak se dohodli, že půjdou spolu spát. Jakub trval na podmínce, že si Marcy neustele na něm. A pak už se odehrála jen "infradebata": dej tu ruku pryč nesahej mi na zadek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama