Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Pavel Vítek a Janis Sidovský už chystají svatbu

22. března 2006 v 14:26

Nejznámější český homosexuální pár nyní tráví dovolenou v Egyptě

Pavel Vítek a Janis Sidovský už chystají svatbu Zpěvák Pavel Vítek a producent Janis Sidovský už poslali první textové zprávy s pozváním na svou svatbu. Nyní si užívají dovolenou až v Egyptě, ale o tom, že Poslanecká sněmovna přehlasovala prezidentovo veto a zákon o registrovaném partnerství byl schválen, je hned po hlasování informovali přátelé.

Pavel s Janisem tak budou určitě mezi prvními partnery téhož pohlaví, kteří svoje soužití zlegalizují. Už také plánují velkolepou oslavu. Ta by se měla konat v karlštejnské restauraci, v níž slavili svatbu třeba zpěvačka Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem.

Původně sice Pavel Vítek tvrdil, že se mu celá záležitost zdá příliš teatrální, ale po svatbě anglického zpěváka Eltona Johna změnil názor. Se svým přítelem, bývalým tanečníkem a nynějším producentem Janisem Sidovským, už žije celých osmnáct let. Společně si koupili i dům se zahradou.

"Náš vztah je vyvážený a harmonický," řekl Pavel tiskové agentuře Korzo. Oba mají společné zájmy, rádi cestují, každou zimu vyrážejí za exotikou. Léto nejraději tráví ve svém domě spolu se dvěma psy, které teď hlídají Janisovi rodiče.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama