Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Pavol Habera

25. března 2006 v 8:34

Pavol Habera


Pavol Habera
Pavol Habera

Frajer Pal'o Habera si vůbec nevidí do pusy

Neomylný Pal'o:
Neomylný Pal'o: "Vaše Superstar nám nesahá po kolena!"
Čtvrtek 31.3. 2005, 08:00

Porotce slovenské Superstar zpěvák Pal'o Habera to dost přepískl. Přestože on sám je v muzikálu Tři musketýři považován za jeden z nejslabších článků, nadává na naši Superstar jako o život!

"Když je v Čechách, chválí Čechy. Když na Slovensku, dělá zase pravý opak. Nevím, co si o něm mám myslet," zuřil jeden z našich populárních zpěváků, který obě verze Superstar sleduje ostřížím zrakem.
"Vůbec se mi nelíbí, jak je zaujatý proti letošnímu finalistovi FilipuJankovičovi. Habera se určitě stydí za to, že mu na Slovensku nedal šanci, takže ho pomlouvá, kudy chodí. Nedávno dokonce v jednom slovenském časopise řekl, že Filipův úspěch u nás jen vypovídá o celkové kvalitě české Superstar. A to dost přehnal," pokračoval náš zdroj docela naštvaně.
Filipa brání i tiskový manažer soutěže Adam Kotalík. "Ať si pan Habera říká, co chce. Nevím, jak Filip zpíval na Slovensku, ale u nás podával velmi dobré výkony, které naše porota ocenila a s čistým svědomím jej jako velmi zajímavého zpěváka nominovala do semifinále. Že je dobrý, se potvrdilo i při hlasování diváků, kteří ho poslali do finále," hájil svého chráněnce.

Habera se těší na SuperStar

Pavol Habera
Pavol Habera
Středa 12.10. 2005, 12:00

Populární slovenský zpěvák Pavol Habera se již připravuje na druhé kolo reality show Slovensko hledá SuperStar.

Nemilosrdný předseda poroty prý už podniká kroky k tomu, aby zajistil projektu ještě větší úspěch než měla první řada soutěže. Také se chce vyvarovat toho, aby se neopakovala podobná situace jako u nepovedené druhé řady SuperStar v Čechách.
Sledovanost pořadu tehdy prudce klesla a vedení TV Nova nijak nereagovalo na náhlý odliv diváků a druhou řadu soutěže Česko hledá SuperStar ani trochu nepozměnilo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama