Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Položte Daně svůj dotaz!

27. března 2006 v 9:53

Položte Daně svůj dotaz!

19:52 | Neděle 26. 03. 2006
Danu už smutek přešel. Teď fandí Petrovi - Zdroj: on-line tým VV
Ze sobotního Duelu zamířila do Vily Sanny, domů odešla jako poražená Dana Bekakisová (22). "Myslela jsem si, že to bude horší. Samozřejmě byl velký smutek, který je v téhle chvíli už trošku pryč a vystřídal ho strašný vztek na Sanny.Určitě to byla hra na city, ale je to i moje chyba, asi jsem taky měla říct nějaký svůj příběh. Je to záležitost diváků, koho vracejí do hry, ale jestli budou vracet typy jako je Sanny, tak to bude konec tohoto pořadu. Protože Sanny možná vzbuzuje emoce, ale nedělá žádnou zábavu," chrlila ze sebe Dana.
Zklamalo tě něco v Duelu?
To, že jsem se nakonec nesměla rozloučit se všemi. Já jsem tam sice nastupovala s Péťou, ale bydlela jsem tam se všema, takže mi přišlo hloupé, že se nemůžu loučit i s ostatními.
Myslíš si, že za 14 dní, až Sanny skončí imunita, ji ostatní pošlou ven?
Těžko říct, spíš ne. Možná že můj Péťa do ní bude šťourat. Ale to je taková ta momentální zlost, když někdo něco provede nebo má nějaký ošklivý úkol, tak jsou na něj všichni naštvaní, takže se asi najde někdo jiný, kterého budou ostatní nesnášet. Jakub už taky není aktuální téma, zastínil ho Pluto, Tomáš...
Jaký máš tip na celkového vítěze?
Nemám tip. Ale do nejužší čtyřky se podle mne dostane Karol, Pity, Martin, Tony. Byla bych ráda, kdyby tam byl i můj Peťa, ale vlastně bych byla radši, kdybych ho už měla tady venku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama