Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Přečtěte si svého partnera

22. března 2006 v 18:02
Mužská tvář v sobě skrývá nejedno tajemství. Přečtěte si, jak na to, abyste odhalila, jestli je váš miláček temperamentní, klidný nebo vášnivý.
Oči = vnímavost
Zahleďte se mu do očí a přečtěte si v nich, jak umí být ve skutečnosti citlivý.
Velké oči - svoje vlastní problémy prožívá naplno. Pokud jde ale o trable druhých, bohužel se do nich nedokáže úplně vcítit. Ale snaží se o to.
Malé oči - je citlivý a z jeho očí sem tam ukápne i nějaká ta slza. Je to muž, který se dokáže vžít do druhých. Když vás vezme do náručí, všechno se rázem obrátí k lepšímu.
Normální oči - v těchto očích si přečtete, že je optimistický, živý a má smysl pro humor. Pokud je někdo z jeho okolí v nesnázích, je k němu velice vnímavý a milý.
Brada = energie Brada je vlastně taková převlečená energie, s kterou vchází do každého dne. Najdete v ní úplně všechno.
Rovnoměrná brada - energie se v něm probudí hlavně při mazlení. Je milý a přívětivý. Akčnost nepatří k jeho silným stránkám.
Hranatá brada - pro takového muže není nic problém. Ať už je to sport, kino nebo diskotéka, on nikde nechybí. Mazlení ve dvou příliš nevyhledává.
Nevýrazná brada - naprosto přesně ví, co chce, a většinou toho i dosáhne. Když si něco vezme do hlavy, udělá pro to i nemožné.
Tvar obličeje = vztah k ženám Podívejte se mu pečlivě na tvar obličeje.. podle toho zjistíte, jak bude ve vašem vztahu fungovat.
Oválný obličej - tak tohle je rozený romantik. Procházky v přírodě, milostné sms, rande za svitu měsíčku apod. vedle něj si budete připadat jako v pohádce. Když si je jistý svými city, udělá pro vás první poslední. S ním vám bude dobře.
Kulatý obličej - na takového chlapa se můžete stoprocentně spolehnout. Velice rychle zjistí, jakou máte náladu, popřípadě co vás trápí, vyslechne vás a pokaždé najde pár utěšujících a hřejivých slov. Možná to bude tím, že sám je velice citlivý a klidný.
Hranatý obličej - nudit se s ním rozhodně nebudete. V každé situaci dokáže pobavit a v zásobě má vždycky něco ztřeštěného. Dělá mu totiž dobře, když je středem pozornosti. Vaše srdce si získá, než byste řekla švec, ale pozor! Touží po něm i jiné ženy, takže buďte ve střehu.
Nos = vášnivost Podle nosa poznáš kosa, ale taky vášeň.
Orlí nos - s tímhle mužem zažijete doslova a do písmene úplně všechno. Projdete nebem i peklem a nudit se s ním rozhodně nebudete. Je to vášnivec až na půdu.
Normální až dlouhý nos - v jádru nepatří mezi velké vášnivce, ale pokud zjistí, že po vášni toužíte, pak je ochoten udělat cokoliv, jen aby vám vyhověl a vy jste byla šťastná.
Krátký nos - sem tam rozpačitá pusa, občas zamilovaný pohled… Tento typ sice nepatří mezi největší vášnivce, ale o to víc je citlivý a vnímavý.
Uši = sebevědomí Tak co, jak si asi stojí váš partner v otázce svého sebevědomí?
Normální až velké uši - často působí velice sebevědomě, ať už ve svém sportovním týmu nebo mezi kamarády. Když se ale dostane mezi cizí lidi, pak se většinou drží zpátky.
Malé uši - tenhle chlap je takové usměvavé sluníčko a všichni ho mají rádi. Přesto je ale spíš stydlivý a drží se radši v pozadí.
Přirostlé ušní lalůčky - o něj si dělat starosti v žádném případě nemusíte. Pokud se mu něco nepodaří, nedělá z toho vědu. Prostě se to nepovedlo, tak to vyjde příště ...
Rty = milovník
Prozkoumejte pohledem jeho pusu a dozvíte se, jak moc by vás dokázal milovat.
Úzký horní ret - po jeho boku se nemusíte ničeho bát. Tenhle muž má věrné srdce a s cizí ženou by se nelíbal.
Větší horní ret - je srdečný a plný citů. Od něho asi nikdy neuslyšíte něco ošklivého, ale naopak - tenhle muž bude stát vždycky při vás.
Větší spodní ret - vztahy mu nahánějí tak trochu hrůzu, a proto patří spíš mezi dobré kámoše. Ale pokud se vám podaří získat jeho srdce, máte vyhráno. Bude o vás pečovat jako o princeznu.
Souměrné rty - z těchto úst na vás čekají samé komplimenty. Nikdo jiný totiž nedokáže tak procítěně říci "miluji tě".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama