Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Rafťáci - nový film TV Nova

22. března 2006 v 19:19
Televize Nova se stala koproducentem nového českého filmu Rafťáci, který připravuje režisér megaúspěšného teenagerovského filmu Snowboarďáci Karel Janák. Televize Nova pokračuje v nastoupeném trendu podpory českého filmu. Po koprodukcích snímků Příběhy obyčejného šílenství, Jak básníci neztrácejí naději, Kameňák 1, 2, 3, Non Plus Ultras, Pánská jízda, Z Pekla štěstí, Andělská tvář a dalších, a filmu Román pro ženy, který vznikl zcela v její produkci, se stala koproducentem a partnerem dalšího českého filmu. Letní teenagerovskou komedii z prostředí adrenalinových sportů, plnou trapasů, zábavy a dobrodružství s názvem Rafťáci natočí režisér a scenárista megaúspěšných Snowboarďáků Karel Janák. Hlavní role Danyho a Filipa ztvární hvězdy Snowboarďáků Vojta Kotek a Jirka Mádl. Autoři mají zájem obsadit do rolí také Jiřího Langmajera a Veroniku Freimanovou, kteří si zahráli v legendárních Sněženkách a machrech.
"Rafťáci nebudou jen filmem pro teenagery, ale své si v něm najde i generace jejich rodičů, kterým se po bezstarostnosti mladického odvazu už jen stýská," slibuje scenárista a režisér Karel Janák.
Premiéru budou mít Rafťáci 9. března 2006.
Napsali o Rafťácích
Parťáci z raftu (18.3.2006)
CD Soundtrack k filmu
Na fenomenální úspěch filmu Snowborďáci navazuje jeho režisér Karel Janák pestrou komedií s další porcí nezapomenutelných hlášek s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem v hlavních rolích.
Hitovou tradici drží i hudba k filmu, pod kterou je podepsán osvědčený " dream team" ve složení Miroslav Chyška, Daniel Bárta, Matthew Ruppert, Oto Klempíř, James Harries, Magdaléna Šalamounová, Smarter, Matouš Kubáček, Olda Rypar a další.
1. singl - nádherně gradující baladická hitovka Dana Bárty "We all" je stejně jako u "On My Head", trefou do černého a navíc naprosto přesně vystihuje děj filmu. Ten jeho tvůrci, díky druhému plánu ve kterém nemalé role sehrají rodiče v podání Veroniky Freimanové a Milana Štaindlera, charakterizují už teenager, ale rodinnou komedii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama