Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Reality show Chůva v akci zkrotí zlobivá dítka

23. března 2006 v 10:27
Natáčení pořadu Chůva v akcivíce fotografií...
Natáčení pořadu Chůva v akci (Autor: TV Prima)

22. března 2006 14:13 Televize Prima přichystala pro jarní vysílání nový pořad Chůva v akci. Reality show ukáže, jak si tři dámy poradí se zlobivými dětmi.

"Pořad byl a je vysílán v mnoha zemích na celém světě, například ve Velké Británii, Švédsku či Finsku," uvedla mluvčí televize Prima Jana Malíková.
Chůva v akci, nezvyklá sonda do rodinného života, se na obrazovkách televize Prima poprvé objeví 29. března večer. "Cílem pořadu je poradit a pomoci rodičům i dětem, aby mohli nadále žít pokud možno harmonický život," vysvětlila mluvčí.
"Chůva v akci je pořad typu reality show zaměřený na rodiny. Televize Prima vybírala v několika konkurzech rodiny s dětmi, které mají výchovné problémy, které mohou svému okolí udělat ze života peklo. A právě chůva má rodinám pomoci," přibližuje nový pořad šéfredaktor vlastní tvorby Petr Nezval.
Dáma, co poradí
Chůva je dáma, která pronikne do soukromí rodin a bude se jim snažit během pěti dnů poradit a pomoci.
"Někdy to vypadá tak, že se s nimi chůva o výchovu hádá, jindy je diskuse klidnější. V zásadě jde o velkou výměnu názorů s tím, že chůva rodině na závěr řekne, co by měla pro úspěšnější zvládnutí svých dětí dělat. Když to velmi povšechně shrnu, chůva funguje jako psychologicky nastavené zrcadlo," vysvětluje dramaturgyně pořadu Simona Matásková .
Jeden pořad se natáčí vždy týden, během něhož se televizní štáb včetně chůvy stane součástí vybrané rodiny. Natočený materiál pak putuje do střižny a diváci dostanou naservírovaný čtyřicetiminutový sestřih.
Každý týden uvede televize Prima příběh jedné rodiny, nyní je naplánováno natáčení 14 dílů.
Televize Prima získala pro spolupráci tři různé chůvy. Všechny mají mnohaleté zkušenosti s dětmi.
"Těším se na novou zkušenost. Je to něco úplně jiného. Připomíná mi to trochu školu v přírodě, tam mám ale od rána do večera třicet dětí, tady budu mít jedno nebo dvě," říká jedna z chův Ivana Chramostová
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama