Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Reality show Nevěsta pro milionáře na Markíze

22. března 2006 v 8:21
Svatba, snubní prsten. Ilustrační foto.
Bratislava - Slovenská televize Markíza chystá na konec dubna novou reality show Nevěsta pro milionáře. V soutěži, která je ve světě známá pod názvem Bachelor (Starý mládenec), se bude 25 dívek ucházet o nezadaného milionáře. Jeho jméno ale chce Markíza tajit až do zahájení vysílání.
"Jednáme s několika milionáři, ale ještě jsme se s žádným nedohodli," řekla ČTK mluvčí televize Ivana Semjanová. "Měl by to být charismatický muž, který se ale zároveň chce prezentovat na televizní obrazovce," dodala.
V úvahu přicházejí slovenští hokejisté, kteří si v zámoří slušně přilepšili, politici, podnikatelé nebo hvězdy showbyznysu. Jakékoliv tipy na prominentního milionáře jsou ale podle Semjanové pouhou spekulací.
Adeptky na nevěstu musí splnit dvě podmínky: být starší osmnácti let a poslat do 22. března přihlášku s fotografií tváře a celého těla. Vybrané uchazečky budou bydlet v luxusním hotelu, do finále pak postoupí dvě dívky, z nichž si milionář vybere. S vítězkou odjede na dovolenou. "V nejlepším případě to končí svatbou," uzavřela Semjanová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama