Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

REDAKCE

21. března 2006 v 12:02
Kdo jsou ti novináři?
Ve vzrušujícím prostředí redakce Přílohy Denních listů pracuje pestrobarevná směsice nepřehlédnutelných postav. Seriál tak umožní každému z diváků najít si svého hrdinu a
prožít s ním jeho osud. Režiséři Tomáš Krejčí a Jiří Vejdělek k tomu říkají: "Z našeho pohledu je posláním REDAKCE přinést do všech domovů příjemnou náladu ze sledování situací, které všichni známe z vlastní zkušenosti."
U každého člena REDAKCE Přílohy Denních listů najdeme různé osobnostní rysy a vlastnosti. Všechny postavy pak společně tvoří svět, ve kterém vznikají zápletky seriálu. Seriál Redakce točí pro TV NOVA firma v licenci španělské společnosti Globomedia. Originální verze seriálu patří ve Španělsku k nejúspěšnějším seriálům vůbec.V žádném případě to ale není jen překlad původního díla. Na české verzi pracuje tým českých scenáristů, kteří vycházejí ze základních zápletek, hlavních postava prostředí jednotlivých originálních dílů. Kvalitní herecké obsazení je dalším esem v rukávu Redakce. Velmi známé tváře doplní mladí talentovaní herci a v jednotlivých dílech se objeví i takzvané Guest Stars (hostující hvězdy).
Emílie
(Zdena Hadrbolcová)
65 let, matka Alice, učitelka v důchodu. Elegantní, nápadná, s velkým šarmem a neutuchající energií, kterou obdarovává své okolí. Svět kolem sebe měří podle norem, které platily v době jejího mládí. Je pyšná na svoji dceru a chce ji za každou cenu včas provdat, aby se dočkala vnoučat.


Veronika
(Zuzana Onufráková)
28 let, sekretářka redakce Přílohy Denních listů. Praktická, starostlivá, někdy až příliš, organizačně schopná. V redakci patří mezi největší šiřitelky klepů. Hodná, ale někdy se s ní nedá vydržet.Anna
(Dana Batulková)
40 let, redaktorka Přílohy Denních listů. Samostatná, hrdá, chce mít vše pod kontrolou,
a proto si myslí, že muže k životu nepotřebuje. Odvážná až razantní, občas porušuje pravidla novinářského řemesla - avšak vždy jen pro dobro věci. V práci je úspěšná, v osobním životě se jí nedaří.
Alice
(Bára Kodetová)
37 let, vedoucí domácího zpravodajství Denních listů. Cílevědomá, emancipovaná, atraktivní, elegantní, ale někdy až příliš upjatá. Trvá na dodržování novinářské etiky a dbá na prestiž novin. Navenek chladná až ostrá, nekompromisní a přirozeně vůdčí osobnost. Své city a smysl pro humor nedává příliš najevo. V práci i v životě má vysoké nároky nejen na sebe, ale i své okolí. Práci staví nad své soukromí.
Kamil
(Roman Zach)
30 let, fotograf, uznávaný a respektovaný profesionál, jehož celým životem je focení a krásné ženy. Velmi pohledný, veselý a bezstarostný mladý muž. Proslulý Don Juan.
Klára
(Pavla Ptáčková)
26 let, redaktorka a fotografka Přílohy Denních listů. Atraktivní, milá, poněkud roztržitá. V 19 letech otěhotněla a zůstala sama s dcerkou. Není na tom finančně zrovna nejlépe. Bydlí
s Annou, kolegyní a přítelkyní z redakce. Je fixovaná na malou Elišku, ale zároveň jí záleží na práci v prestižních novinách. Prostě nestíhá.
Linda
(Irena Máchová)
23 let, redaktorka Přílohy Denních listů. Mladá a přitažlivá, ohlédne se po ní každý muž. Nejmladší z reportérek v redakci. Je uzavřená, méně průbojná než její kolegyně. Díky své mírné povaze často uklidní rozjitřenou situaci.
Pavel
(Bořivoj Navrátil)
60 let, šéfredaktor Denních listů. Díky svému věku, serióznímu a konzervativnímu vystupování je přirozenou autoritou. V rozhodujících okamžicích se k němu všichni obracejí jako k nejvyšší instanci. Je zodpovědný za finální podobu Denních listů a pro jejich úspěch je ochoten i riskovat. Nikdy nejedná pod tlakem emocí.
Lubor
(Milan Šteindler)
43 let, redaktor Přílohy Denních listů. Poctivý a zkušený novinář, který ve své práci hledá vždy lidský rozměr. I když je schopný profesionál, nemá ambice stát se šéfem. Kolegové jej mají rádi pro veselou a pohodovou povahu. S Viktorem se zná ze studií žurnalistiky.
Viktor
(David Matásek)
42 let, vedoucí Přílohy Denních listů. Charismatický muž. Zásadový profesionál se zkušenostmi ze zahraničí. Je chytrý, myslí logicky a je tvrdý (pokud je třeba), ale v nitru citlivý. Viktor miluje své děti, přál by si s nimi trávit více času, než mu jeho profese dovolí. Také proto o ně musí často bojovat.
Mirek
(Karel Urbánek)
66 let, recepční. Ačkoli už má svůj věk, vládne mladistvým duchem. Je dobrou duší redakce.
Zdeněk
(Michal Novotný)
25 let, stážista Přílohy Denních listů. Neohrabaný, zbrklý, hyperaktivní mladík nastoupil do redakce po vysoké škole. Do práce se vrhá s nadšením, ale často jedná neuváženě, a tak natropí spoustu malérů. V kontaktu se ženami je překvapivě šarmantní, zábavný a vtipný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama