Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Rodiče věnují více času televizi než sexu

24. března 2006 v 10:18
Rodiče starší čtyřiceti let stráví denně u televize od čtyř do pěti hodin, sexu přitom věnují pouze patnáct minut denně, popřípadě do dvou hodin za týden. V průzkumu to zjistil výrobce Viagry, společnost Pfizer Inc.
TORONTO - Průměrný čas, který lidé od čtyřiceti let výše s odrostlými dětmi stráví denně sexem nebo mazlením, se pohybuje kolem patnácti minut, respektive do dvou hodin týdně. Ve srovnání s tím ale dokáží sedět u televize nebo u počítače i čtyři až pět hodin denně.
Průzkum také odhaluje, že osmadvacet procent rodičů nad čtyřicet let rádo tráví večery v restauraci, zatímco pětadvacet procent vzrušuje představa noci plné sexu. Většina dotázaných uvedla, že si ve třiceti dopřávali sex mnohem častěji, ale nejvíce si ho užívali jako dvacetiletí. Své tehdejší aktivity při vzpomínkách popisují jako "divoké, vzrušující, nespoutané, riskantní a dobrodružné".
Průzkumu se zúčastnilo na dva a půl tisíce Kanaďanů od čtyřiceti do čtyřiašedesáti let. Jak ale uvádějí sociologové, lze výsledky kanadského průzkumu vztáhnout na populaci v celém "západním" světě, tedy i v Evropě a Česku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama