Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Rodinná pouta (75): Sladká nevěra

22. března 2006 v 12:54
Vztah mezi Andreou a jejím manželem Hynkem je velmi napjatý. Andrea nehodlá Hynkovi nevěru vysvětlovat.. Na rovinu přizná, že má s Viktorem poměr.
Vždy klidný a vyrovnaný Hynek přestane být tak klidný a vyrovnaný, jak jsme ho znali doposud a udělá něco nečekaného! Dá Andreji facku! Andrea přesto myslí na své blaho a doufá, že z toho nebude její manžel dělat žádný skandál. Nepřeje si, aby se odstěhoval. Ten se však k tomuto kroku uchýlí a jejímu otci Františku Rubešovi řekne, že je to mezi ním a Andreou zlé.
Simona konečně dosáhne svého. Již v několika předchozích dílech jsme mohli sledovat její úsilí o to dostat Filipa Rubeše, to že žije a má dítě s Marcelou ji od nekalých plánů neodradilo. Pozve Filipa do salonu, chce mít chvíli soukromí. Zde nasadí všechny své půvaby a Filip nakonec podlehne. Simona si přeje, aby se vídali častěji a aby to zůstalo jejich tajemství.
Simona se opět schází s Wágnerem. Její výhružky a vydírání nepřestávají. Chce po něm další peníze. Nabádá Wágnera, aby udělal pojišťovací podvod. Wágnerovi vadí, že si Simona za jeho peníze užívá s Filipem Rubešem.

Foto: Prima
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama