Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Rodinná pouta: Voda zastavila natáčení!

31. března 2006 v 17:21
Sašu Rašilova a Renatu Visnerovou nespojují jen role v seriálu, ale nyní i strach z velké vody.
Sašu Rašilova a Renatu Visnerovou nespojují jen role v seriálu, ale nyní i strach z velké vody.
Pátek 31.3. 2006, 16:00

Herci ze seriálu Rodinná pouta jsou zoufalí. Kvůli povodním zřejmě nebudou moci dokončit natáčení poslední řady oblíbebého seriálu.

Natáčení Rodinných pout ve velké míře probíhá v holešovických ateliérech, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti rozbouřené Vltavy.

Voda

"Nechceme myslet na nejhorší, ale pro jistotu jsme se štábem již vypracovali krizový plán. V případě, že bude oblast kolem ateliérů evakuována, budeme nuceni změnit plán natáčení," popsala tíživou situaci koordinátorka Rodinných pout Irena Maňáková.

Komplikace

Ironií osudu je, že hercům zbývalo dotočit již několik málo dílů poslední série legendárního rodinného seriálu.
"Pokud dojde na nejhorší a my budeme muset opustit budovu v Jankovcově ulici, přesune se natáčení na zatím předem neurčenou dobu. Začíná divadelní sezona a herci mají již nasmlouvány jiné pracovní projekty, a tak se obávám, že by mohly nastat opravdu nepříjemné komplikace," dodala Maňáková.
Místní obyvatelé, kteří žijí v okolí holešovických ateliérů televize Prima, SuperSpy prozradili, že během povodní dosahovala voda do skutečně hrozivé úrovně. Pětisetletá voda tuto oblast na několik týdnů odřízla od veškerého dění. Herci z Rodinných pout se modlí, aby se tento děsivý scénář letos neopakoval. (jc)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama