Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Sanny a její strašný zážitek

15. března 2006 v 15:49

VyVolená Sanny: Když mi bylo 12, znásilnil mě strejda!

Sanny doufá, že po VyVolených se její život změní k lepšímu. Chce dokonce podstoupit operaci, která by vyřešila její problémy se štítnou žlázou
Sanny doufá, že po VyVolených se její život změní k lepšímu. Chce dokonce podstoupit operaci, která by vyřešila její problémy se štítnou žlázou
Středa 15.3. 2006, 14:00

VyVolená Sanny (21) se ostatním svěřila se svým šokujícím žážitkem z dětství. Ve dvanácti letech ji brutálně znásilnil vlastní strýc.

"Když jsem byla malá, znásilnil mě vlastní strýc," přiznala včera VyVolená Sanny svým spolubydlícím. V pondělí po půlnoci totiž dostali VyVolení za úkol svěřit se ostatním obyvatelům s okamžiky, kterých ve svém životě nejvíce litují. Jakmile začala mluvit Sanny, nastalo ve vile hrobové ticho.

Přiznání

"Se strýcem jsem měla už odmalička velmi špatný vztah. Nikdy jsme si moc nerozuměli a nelíbilo se mi, jak se ke mně choval. Vygradovalo to až tak, že mě ve dvanácti letech brutálně znásilnil," popisovala Sanny se slzami v očích zážitek, na který do smrti nezapomene. "Už nežije. Jsem ráda, že umřel," pokračovala Sanny. Dále se ostatním svěřila, že nikdy v sobě nenašla odvahu říci toto děsivé tajemství své matce. "Mamka o tom nic neví," pokračovala Sanny.

Tajemství

"Mrzí mě, že mi to neřekla. Zlikvidovala bych ho," řekla SuperSpy maminka Sanny. Maminka Zdeňka má se svou dcerou již odmalička velmi úzký vztah. Otec je opustil, a tak musela paní Zdeňka vychovávat Sanny sama. "Nepomohl nám, když bylo nejhůř, a tak nemám potřebu svého otce ještě někdy vidět," řekla Sanny, která mu ani během přímém přenosu, před svým vstupem do vily, nechtěla nic vzkázat.

Přítelkyně

"Vím o tom. Sandra se mi s tím také svěřila. Nerada na to vzpomíná. Nezlobte se, ale nechci se k tomu raději vyjadřovat," řekla SuperSpy Štěpánka, přítelkyně Sanny. Sandra žije se svou přítelkyní již přes tři roky v Moravské Třebové.

Dítě

"Svůj život si bez ní nedokážu představit. Plánujeme i miminko. Máme už dokonce vybraného i otce," mluví o své přítelkyni Štěpánce Sanny. Matkou dítěte bude Štěpánka, protože Sanny ze zdravotních důvodů nemůže mít děti. (ku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama