Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Sanny roztrhla pár - vyzvala Danu

24. března 2006 v 8:52
Dana
4:30 | Dnes
Jedna věc mne na VyVolených (soutěžících) opravdu baví - ty nádherné rozpory mezi slovy a skutky. Na to jsou soutěžící vážně experti.
Když mají VyVolení mluvit o svých vztazích, tak se to hemží samými srdíčky, cestičkami, sluníčky, beruškami a podobným ťuťuťu ňuňuňu, ale když dojde na lámání pečiva, prásk, a jaká byla cestička k srdíčku... Kdepak, tohle je hra o patnáct mega a i když se všichni snaží to tutlat, vyhrát chce každý. Byť to maskuje za různá gesta, ať srdceryvná, jako Sanny, nebo silácká, jako Tony. Diváci to ale všechno vidí. A dobře vědí, že i když Sanny tvrdí, že výběr Dany nebyla taktika, je to taktika přímo učebnicová. Ale vezměme si čtvrteční večerní pořad od začátku.
Zelený šátek Výzvy uvázala Sanny Daně - Zdroj: Prima TV

Pink TurnPink TurnPink TurnPink TurnPink TurnPink Turn

Sanny versus štěně Dana

Dana do Duelu!
Sanny se dlouho netajila tím, že ví, koho si vezme do Duelu. Rozhodla se pro Danu. Prohlásila, že ona a Petr jsou jak dvě na sobě závislá štěňata, která dělají všechno jeden po druhém.
Petr ani Dana tomu moc nerozumí a jsou hodně rozčilení, osočují Sanny ze lži. Jenže Sanny hraje svou hru a trvá na svém.
Není na tom nic divného. To, že pár ve Vile je soudržný a má tak výhodu, vědí všichni. I diváci. A Sanny prostě vsadila na to, že diváci budou mít tendenci pár o tu výhodu připravit. Sama říká, že tady není proto, aby se s někým kamarádila, ale proto, aby hrála. V sobotu se rozhodne, komu dáte svou přízeň. Hubaté Danuš, která se brání začít taktizovat a hrát nebo Sanny, která do toho jde nekompromisně a naplno?
Hra se hraje o velkou cenu. A na miskách vah je jediné - divácká přízeň. Je vrtkavá a z Vily není vůbec vidět. Ti, kdo jsou si nejvíc jistí sami sebou, se dost často zklamou. Tak uvidíme. Je to jen na vás.
Green TurnGreen TurnGreen TurnGreen TurnGreen TurnGreen Turn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama