Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Sázkové kanceláře tipují na vítěze VyVolených Tonyho

31. března 2006 v 7:37

Antonín Jalovec-TONYzvětšit fotografii...
Antonín Jalovec-TONY (Autor: Tv Prima)
Favoritem na vítězství v druhé řadě reality show Primy VyVolení je nyní podle sázkových kanceláří třicetiletý provozní baru z Prahy Antonín "Tony" Jalovec.
Na vítězství Tonyho, který je přítelem Renaty Kajdžas, známé z konkurenčního projektu Big Brother, vypsaly Synot Tip a Sazka nejnižší kurzy - sázející u Synot Tipu v případě Jalovcovy výhry získá šesti a půl násobek vsazené částky, u Sazky je kurz 1:6.
O druhé místo coby největšího favorita se u Synot Tipu dělí tři obyvatelé vily - osmnáctiletá studentka Karin Hovjacká z Ostravy, o sedm let starší supervizor telemarketingu z Brna Daniel "Pluto" Joao a stejně stará knihkupkyně rovněž z Brna Karolína Vrbasová. Na všechny tři vypsal Synot Tip kurz na celkové vítězství v soutěži 1:8.
Také Sazka tuto trojici řadí hned za Tonyho, a to s kurzy 1:7 a 1:8. Sazka ještě věří třiadvacetiletému umělci Martinu Hranáčovi z Ústí nad Labem, na nějž vypsala kurz 1:7.
Sazka nejméně věří jednadvacetileté Sandře Bartošové z Moravské Třebové a pětadvacetileté Marcele Paškové z Příbrami, kurz na celkové vítězství je u nich 1:18. Podle Synot Tipu má rovněž na vítězství nejmenší šance Bartošová, firma ale stejný nejvyšší kurz 1:20 vypsala i u jednadvacetileté pokladní z Prahy Marie Kovácsové a jednatřicetiletého muzikanta rovněž z Prahy Luboše Vícha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama