Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Šok! Budou se VyVolení stěhovat? Voda se blíží k Vile!

31. března 2006 v 19:55
Je docela dobře možné, že se bude opakovat situace, která nastala minulý rok a VyVolení si budou muset sbalit a rychle se vystěhovat! Důvodem je tentokrát nebezpečí povodně!
Událost, která se odehrála v první řadě VyVolených, kdy byl celý štáb včetně soutěžících násilně vystěhován z Vily, markantně zvedla Primě sledovanost. Pozemek na Harfě, kde stála původní Vila, obsadil její majitel pomocí brutální ochranky. Tvrdil, že televize Prima neplatila včas nájem. Ta se bránila a oháněla se právníky, kteří zaručeně tvrdili, že jeho zásah byl neoprávněný. Kde byla nakonec pravda, se dosud nevyřešilo. Jedno je jisté, celá tato událost zvedla televizi Prima sledovanost do nebeských výšin. Když začínala stagnovat, násilné vystěhování ji zase zvedlo. A teď se zdá, že se naši VyVolení budou muset opět stěhovat... a možná zase na Slovensko!
"Bezprostřední ohrožení v současnosti nehrozí," řekl nám mluvčí VyVolených, Martin Horák. "Neustále sledujeme situaci a monitorujeme okolí. Ale připravujeme se na všechny možnosti." Pokud by se voda dostala až do Vily, podle jeho slov by se soutěžící přestěhovali prozatím do hotelu, kde by na čas zůstali. "Rádi bychom se ale potom vrátili na původní místo, to však závisí na stavu objektu," dodal. Pokud by povodeň nadělala velké škody, museli by najít alternativní řešení situace. Martin Horák nám sice vysloveně neřekl, že jedinou možností by pak bylo opětovné stěhování na Slovensko, ale byla by to jediná reálná možnost. "Vše by pak záviselo na vedení televize Prima, jaký nový objekt by vyjednala," sdělil nám exkluzivně.
Vedoucí projektu VyVolení, Radko Janoušek, ještě před začátkem druhé řady tvrdil, že objekt Vily je na libeňském ostrově chráněn ochranným valem proti stoleté vodě. Ochranný val je u nové silnice vedoucí mezi autobazary a táhne se až na hráz vedoucí přes Rokytku. Je to území určené do budoucna k zástavbě. Vozidla z autobazarů ale už musela být vystěhována (jak vidíte na obrázku). "Autobazary jsou částečně mimo protipovodňový val," řekl nám jeden člověk, který v Libni bydlí. "Přes Rokytku je skutečně megahráz, takže by vodu měla udržet."
Jenže voda je živel. Pokud se dostane přes hráze až k Vile, jedinou možností Primy bude vystěhovat soutěžící opět na Slovensko. Jedině tam by měl český štáb zázemí, jedině tam by měli uzavřený objekt s nainstalovanými kamerami. Pokud by musela Prima vystavět náhradní objekt, VyVolení by strávili minimálně tři měsíce na hotelu a to by skutečně už nikdo nesledoval. Jenže ve slovenské Vile je teď 13 lidí, našich VyVolených je 12. 25 lidí v malém objektu Vily? To by bylo jistě zajímavé. Zejména, až by se seznámili všichni s Erikem, který je na Slovensku nejvýraznější osobností. Je to otevřený transexuál - prý žena uzavřená v mužském těle. Erik je taková šílenější verze Vladka z naší první řady - když například dostal zákaz kouření, zabil slepici, kterou tam měli jako domácího mazlíčka. To by bylo jistě velmi atraktivní, nemyslíte?
Foto: Prima, archiv
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama