Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Tereza Pergnerová by přála vítězství Sanny

22. března 2006 v 14:25

"Je to dobrák od kosti, navíc má podle mě šanci stát se miláčkem národa," tipuje Pergnerová

Tereza Pergnerová by přála vítězství Sanny Moderátorka VyVolených Tereza Pergnerová sice tuto reality show uvádí jen při večerním přenosu, ale dění ve vile sleduje vždy už od rána, aby byla stále v obraze. Sice si zatím netroufne tipovat, kdo si odnese ze soutěže vytoužené milióny, ale ví, komu by je přála nejvíc.

Speciál Reality show

"Jednoznačně bych výhru přála Sanny, je to dobrák od kosti. Navíc má podle mě šanci stát se miláčkem národa. Je sice tlustá, ale má geniální charakter. Nebo pak Tony, to je zase moc chytrý kluk, kterej dokáže být sám sebou. Toho si u lidí velice cením," řekla.

Sama Tereza Pergnerová by asi zavřená ve vile bez svého syna Samuela nevydržela. Žije dnes především pro něj a vede téměř příkladný život. Večírky nijak nevyhledává. Při slavnostní příležitosti, jakou je třeba vyhlášení cen Zlatého anděla, dá si nanejvýš dvojku bílého vína, občas pak vykouří cigaretu.

Půvabná moderátorka přiznala, že by nemohla být ani průvodkyní noční show VyVolených. "Musela bych odejít, protože bych se styděla," řekla. A to i přesto, že za sebou má skutečně velmi bouřlivou erotickou minulost, včetně pózování v Evině rouše. Tereza ale tvrdí, že takové věci, jako bylo focení pro Playboy, jsou pro ni dávnou minulostí. "Takovou věc bych už nikdy neudělala. Tehdy jsem svolila, protože jsem byla závislá na fetu. Teď jsem jinej člověk," prohlásila rezolutně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lukin lukin | Web | 22. března 2006 v 14:36 | Reagovat

Super jo a nezapomeň se podívat na mé stránky

2 tany tany | 22. března 2006 v 14:45 | Reagovat

ahoj , jo už jsem koukla, taky super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama