Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Tony: Sanny, já tě upalcuju!

30. března 2006 v 15:35
VyVolení byli den bez cigaret a dva největší kuřáci Tony a Sanny se do sebe pustili. Málem lítaly i facky
VyVolení byli den bez cigaret a dva největší kuřáci Tony a Sanny se do sebe pustili. Málem lítaly i facky
Rozhořčená Sanny VyVolení byli den bez cigaret a dva největší kuřáci Tony a Sanny se do sebe pustili. Málem lítaly i facky
Klikněte na fotografii pro její zvětšení

Ve vile VyVolených se rozpoutala válka dvou silných hráčů. Po úterním Zúčtování se Sanny (21) s Tonym (30) tak pohádali, že je ostatní museli držet, aby se do sebe nepustili i fyzicky.

"Sedni si, aby tě nechytla pumpa. Ty jsi totiž hroznej nervák, jak se něco řeší," vysmíval se Tony během hádky, která se ve vile rozpoutala hned po úterním Zúčtování.

Infarkt

"Nepochopil jsem, proč jsi sem pletla tu holku. Takové věci do Zúčtování nepatří," rozčiloval se Tony na Sanny.
Během Zúčtování mu totiž sdělila, že pokud se do vily dostane Světlana, kterou Tony považuje za slabého soupeře, tak doufá, že bude pro něho naopak soupeřem silným a vyhraje.
"Ať si to vyhraje. A víš proč si přeju, aby to vyhrála? Abys to nevyhrála ty, Sanny! Ty jsi přišla jenom pro peníze a bez nich neodejdeš. Nechceš si raději sednout, ať nedostaneš infarkt?" dodal Tony a v Sanny se zpěnila krev.
"Nerej do mě, nech mě bejt," bránila se Sanny.

Rvačka

"Sanny, já nejsem přesvědčenej o tvým lidským charakteru, jakej jsi člověk. Já tě teď budu palcovat do konce soutěže," rozčiloval se dál Tony.
Ostatní to jen mlčky pozorovali a čekali, jak bude Sanny reagovat. Před pár dny se jim totiž svěřila, že má s vypjatými situacemi jisté problémy. a dokonce se kvůli narušené psychice musela léčit.

Blázinec

"Byla jsem kvůli tomu na psychiatrii a brala celkem silné léky," prozradila na sebe ve slabé chvilce Sanny. Více ale odmítla prozradit. Zřejmě si uvědomila, že by to mohlo být ostatními použito proti ní. A tušila správně.
"Pro mě prostě nejsi člověk, kterej by měl dobrý názory. Ty mě nezajímáš. Přetvařuješ se a neříkáš pravdu," dodal rozčilený Tony
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama