Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Uteče Morávková na Novu?

26. března 2006 v 16:57
Pýcha předchází pád. Dvojnásob to platí v citlivém mediálním světě. Televize Prima věštila druhé řadě VyVolených úspěch, ale z reality show se stal programový propadák, který táhne ke dnu i seriál Rodinná pouta. A s ním i hlavní hvězdu DANU MORÁVKOVOU.
Kopírují chyby konkurence
Na první pohled to vypadá, jako by úspěšnou partu z VV 1 vystřídali ti, kteří dovedli k propadáku konkurenčního Velkého bratra. "Já měl rád Moniku, Vladka a Jindru, tihle noví mi připadají divní. Všichni mají nějakou úchylku," zavolal moderátorce Noční show Dianě Kobzanové jeden divák. "Ale vybírali jste je přece vy," oponovala moderátorka. "Když ono nebylo z čeho vybírat," shrnul do krátkého povzdechu názor mnoha bývalých diváků reality show. Prima tak nesmyslně kopíruje chyby konkurence. Místo hravých úkolů z první série jsme se hned na začátku dočkali únavné hry na bachaře a vězně. Jak moc se podobala vojenskému týdnu v domě Velkého bratra! Transsexuála Stephanii neúspěšně nasadila Nova až v průběhu show jako zpestření. VyVolení tam mají Pityho, který se převléká za ženu, už od začátku. A ze sestřihů musí logicky divák nabýt dojmu, že současný Čech má tetování na půlce těla, celé hodiny řeší, kam si nechá dát další piercing, a je minimálně bisexuál. Jeden ze soutěžících Pluto dostal za úkol přesvědčit kolegu Martina, že je na kluky, děvčata si pro změnu mají zahrát na lesbičky, přičemž dvousetkilová Sanny si na ni ani hrát nemusí. A divák je ještě vyzýván, zda nechce, aby jako oživení přišel do vily provokatér. Jako by tam už teď nebylo dost exotů! České mámy, které kdysi sledovaly souboj VyVolených společně se svými dětmi, teď posílají dorůstající potomky spát a přepínají jinam.
Třetí řada nebude!
Jenže VyVolení 2 už mezitím s sebou strhli další oběti. První je seriál Rodinná pouta, který Primě jako jediný dosud sbírá diváky. "V současné době probíhají jednání o tom, jestli natočíme třetí řadu. Ta druhá samozřejmě doběhne," sdělila Irena Maňáková z tiskového oddělení televize. Zjistili jsme však, že jednání už proběhla. A výsledek? Třetí řada oblíbeného českého seriálu se točit nebude! Ocitnou se herci na dlažbě? Většina zřejmě ano. Na to, že by se o ně televize postarala, se totiž spoléhat nedá. Dokonce i zkušené scenáristky, dvojčata Kateřina a Jitka Bártů, opouštějí potopenou loď. "Není to tak dávno, co s námi byly prakticky na každém natáčení. Teď už se tu neobjevily, ani nepamatujeme," stěžují si herci. Někteří z nich říkají, že TOMÁŠ KREJČÍŘ měl čuch, když vloni odešel z Rodinných pout do konkurenčního seriálu Ordinace v růžové zahradě na Nově. Jak se nám podařilo zjistit, není vyloučeno, že se za ním v nejbližší době vydá i jeho bývalá sestra z Rodinných pout Andrea. Proslýchá se totiž, že do Ordinace nastoupí již brzy nová gynekoložka. Hovoří se nahlas i o tom, že by to mohla být právě Dana Morávková. Další příležitostí pro ni může být návrat do Snídaně s Novou, kterou kdysi pomáhala rozběhnout. Ostatně její kamarád Tomáš Krejčíř už tento pořad několik měsíců moderuje. Hodí jí záchranné lano? Cosi naznačuje i fakt, že se Dana Morávková měla v roli VIP zúčastnit natáčení primácké reality show Můžu u vás přespat? Na poslední chvíli ji však bez vysvětlení nahradil Petr Novotný.
Na Primě se navíc ruší i další pořady. Na dlažbě skončí lidé, kteří připravují televizní právnickou poradnu Proti srsti. Jde údajně o nejnákladnější pořad televize, a tak se právě tady začne šetřit. Brzy odzvoní i zábavnému pořadu Dementi, ve kterém osobnosti každý týden glosují politické události. Nepomohla ani výměna moderátorů, když Petru Polanskou vystřídal Petr Šmoldas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama