Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Vaculík prohání holky na vodě! Že by návrat sex idolu?

24. března 2006 v 15:21
O Lukáši Vaculíkovi dlouho nebylo slyšet a najednou je ho všude plno. Na Primě běží Třetí patro, navíc získal roli v připravovaném seriálu ČT Proč bychom se netopili.

Lukáš Vaculík (43) je sympaťák a sympaťáky taky vždycky hrál - ať to byl Tomáš v Kamarádovi do deště, Martin Brázda v Třetím patře nebo spisovatel Armín v tajemném seriálu Strážce duší. A tuto parketu neopustí - v připravovaném seriálu Proč bychom se netopili hraje charismatického vůdce vodácké party Křižáka.
Ten nad vodáckou partou výrazně ční. Slezl Himaláje, všechny české řeky by mohl jet i poslepu a v neposlední řadě je starší, než jeho přátelé. Co se týče žen, je dost do větru a jeho krédem je nevázat se! Této dobrodružné povaze je přizpůsobena i Vaculíkova vizáž - svou tvář nechal zarůst mužným prošedivělým plnovousem, který vidíte na fotkách.

Tvůrci seriálu chtějí na obrazovky vrátit příběh plný humoru, kamarádství a dobrodružství, kterážto kombinace jim v přehršli dnešních seriálových romancí chybí. Ostravská produkce, která má seriál na starosti, slibuje i pravou vodácku svatbu. Režie byla svěřena Peru Nikolaevovi, který natočil Báječná léta pod psa, drama Kousek nebe a pro televizi spolu s Jiřím Chlumským připravují detektivní seriál Eden. Scénář napsal podle své literární předlohy Zdeněk Šmíd společně s Miroslavem Adamcem.
Bývalou lásku Lukáše Vaculíka Lídu si zahraje Tereza Kostková, jeho druhou lásku Danu přestavuje Markéta Frösslová. Manžela Terezy Kostové vystřihl Radek Zima. Hláškaře a popletu hraje Jiří Ployhar, kterého v současnosti vídáme jako Mrázka v Redakci, jeho paličatou přítelkyni Zuzana Kainarová. Parťáka do nepohody najdou hrdinové v postavě Bonga Rostislava Nováka, alias Buráka ze seriálu Bazén.

Nyní se herci oťukávají při čtených zkouškách, na vodu se vypraví v létě. Premiéra je naplánovaná na podzim 2007.
Foto: Česká televize
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama